Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van értelme olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme olyan lányoknál kezdeményezni folyamatosan, akik nem vonzóak a számomram, viszont a szintemen vannak külsőre?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem vagyok egy álom testű, szuper srác, akire gerjednének a lányok, ezért már jó ideje nekem nem vonzó lányokra hajtok. Közben vonzó lányokat nézek meg, de tudom sosem járnának velem, nem adnák lejjebb, amikor bárkit megkaphatnak szinte manapság az átlagos lányok is. Én ezt megértettem, de ma valahogy elgondolkoztatott, amikor egy csúnya srácot láttam egy számomra vonzó lánnyal. Lehet hülyeség, de mi van, ha rosszul csinálom, hogy leadom az igényeimet és olyan lányokat kerülöm el a leginkább, akik szépek, vonzóak a számomra?

Persze esélyem nyílván nem lesz több a szép, vonzó lányoknál, de lehet mégis érdemes lenne próbálkozni szép lányoknál is, hiába magasabb szinten állnak külsőt tekintve?


2013. márc. 9. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ott a probléma, hogy ezt a kérdést feltetted.
2013. márc. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ha nem vagy egy álom testű szuper srác, akkor miért nem teszel ellene?És akkor most nem lenne ez a problémád és szebb lányoknál is próbálkozhatnál.
2013. márc. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy ilyen szintek nincsenek. Mindenki felelős azért hogy néz ki. Ha nem vagy megelégedve magaddal, eleve hátránnyal indulsz.

Én se vagyok egy hű de jóképű srác, épp ezért próbálok kompenzálni mindennel ami módomban áll, igyekszem jól öltözködni, stílusosan. Sportolok hogy legyen egy normális testalkatom. Ápolt vagyok, 2 havonta járok fodrászhoz stb stb. A lényeg hogy kihozom a maximumot abból ami nekem jutott. Ez után pedig már a dumán, a kisugárzáson múlik minden.

Ha elhiteted magaddal hogy képes vagy rá, akkor az is leszel, és akkor kívülről is az fog érződni hogy magabiztos vagy. A csajoknak meg ennyi kell, nem több. Egy lehengerlő, magabiztos, jó dumás srác. Ha a külsődből kihozod azt amit lehet, akkor az nem fog számítani.

2013. márc. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A számlák elviszik az összes pénzt... másra nem jut.
2013. márc. 9. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy.


Nem léteznek szintek, ezt csak a sikertelen majmok találták ki, akik soha életükben nem próbálkoztak.

Mindenki azt keresse, aki neki kell. Aztán majd az a lány eldönti, hogy viszonozza vagy sem.


Nem tudom, kik azok a hülyék akik azt tanácsolják, hogy adja valaki lejjebb az igényeit, de remélem velük is majd úgy jön össze valaki, hogy lejjebb adta és csak ezért fért bele. Meglátjuk akkor mit mondanak utána.


Az érzéseket és az ízlést nem a kinézet szabja és nem is az anyagi adottságok. Ez megváltozhatatlan, aki pedig meg akarja változtatni sosem lesz boldog.

2013. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A számlák elviszik az összes pénzt... másra nem jut." Erre mondják, hogy ha valaki valamit akar, akkor keres rá megoldást, ha nem, akkor meg kifogást.


Nekem sincs pénzem, bár én lány vagyok, de youtube-os aerobikvideókra tornázom itthon. Persze sírni könnyebb.


Az igények lejjebb adása meg megalázó, nem csak neked, hanem a lánynak is, aki szegény jobbat érdemelne egy olyannál, akinek csak jobb híján kell...:(

2013. márc. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Undorodom tőled :/

Már bocsi, de ha találsz egy csúnya /kövér csajt, csak azért hogy legyen valakid, és ő egyszer fogja magát és "megszépül" akkor mit fogsz csinálni? Szidod, hizlalod, gúnyolódsz rajta? Nekem volt egy pasim, aki túlsúllyal küzdött . Tetszett neki hogy visszafogott félénk voltam. 1-2 hónap alatt leadtam 3-4 kilót, elkezdtem csinibb lenni, és mindig rámszólt hogy túl "felnőttesen" öltözködöm. Ne tegyek fel sminket, takarjam el magam, egyek többet...közben ő meg a pocakja miatt panaszkodott :/

2014. máj. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!