Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha rám se hederít, semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rám se hederít, semmi értelme égetni magam?

Figyelt kérdés

Ha majd' mindennap látom a csajt az egyetemen, de igazából rám se hederít, ha köszönök neki, visszaköszön, de csak úgy "sablonosan", nincs igazán felvillanyozva, nem látom, hogy felcsillanna a szeme akár egy parányit is... De ahogy elnéztem, mástól sincs elragadtatva... láttam már nevetni, de igazából sokszor olyan mufurc az arca... nem értem, miért, mire/kire haragszik ennyire, de nem úgy jön be a terembe, hogy fel van dobva.

Nem vagyok hülye, igazán észrevenném a jeleket, ha küldene. Fb alapján nincs senkije, se közös kép, se "kapcsolatban" státusz, de még "cover photo" sem... :) A gáz az, hogy nagyon tetszik. Aranyos egyébként, ha előadást tart kiscsoportban, meg talán jó fej is, de nem nagyon ismerjük egymást, beszélgetni nem szoktunk egyáltalán....

Szinte érzem a visszautasítást, de lehet, hogy csak belemagyarázom. nem tudom, hogy elhívjam-e randizni, vagy tiszta hülyét csinálnék magamból?

Ja, 22 éves lánykáról van szó....

Egyébként lehet, hogy nem jövök be neki, de jóképűnek mondanak. Vagy csak rossz az ízlése... áh! nem tudom, mit csináljak.


2013. márc. 7. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézegesd továbbra is a FB profilját.
2013. márc. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kűldj neki jeleket,hogy érdeklődsz iránta!Talán észreveszi,és nála is elindul valami!Sok lánynál így működik
2013. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok:D ''mufurc'' ezt pont egy hete kaptam meg:D de ha a barátaimmal vagyok sokat nevetek. Szerintem ha tetszel neki, akkor köszönéskor rád is biztos mosolyog(:
2013. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha van közös órátok, próbálkozz ott, keresd a társaságát! Biztos észreveszi.
2013. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom keresni a barátságát! Nagyon mufurc a fizimiskája. Vagy nem is mufurc, olyan, mintha haragos lenne a világra sokszor. Olyan a tekintete, hogy villámokat szór vele, egyszerűen nem merek leülni mellé vagy megszólítani "mihaszna" dolgokkal, mert attól félek, hogy a maradék esélyem is elszáll. Valahogy ez van bennem sajnos.
2013. márc. 8. 00:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor miért jön be, ha állandóan rossz kedve van? Én is ilyen vagyok néha, ha fáradt vagyok.

Viszont ha tényleg akarsz valamit lépned kell, mert így 0% esélyed van megismerni, ha bepróbálkozol, akkor még mindíg ott van, hogy azt mondja oké :)

2013. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most akkor mit akarsz valójában?

A lányok nem szeretik a gyáva kukacokat.

2013. márc. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen vagyok, csak fiúban. Hidd el az arca az egy álca, ne abból indulj ki.
2013. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tehát elé kéne állnom és megkérdezni, hogy lenne-e kedve egy mojito-hoz? :) ha meg nem, akkor hagyni a fenébe? Ez így ok.... jól hangzik, csak az a baj, hogy majdnem mindennap látom.... az meg milyen már. Nyilván ezért nem hívjuk randizni a kollégánkat munkahelyen, nehogy utána probléma legyen, nem?
2013. márc. 8. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nemet mond és utána látjátok egymást, akkor mi van? Talán első alkalommal picit kínos lesz, aztán lassan elfelejtődik az egész. Nem nagy ügy, nem a kezét kéred meg. De ha ennyire félsz az egésztől, talán valóban jobb, ha követed az 1. hozzászóló tanácsát.

(munkahelyen is szoktak randizni az emberek, sőt sokkal cifrább helyzeteket is megoldanak)

2013. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!