Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől van az hogy bármelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy bármelyik pasival elkezdek ismerkedni, esetleg randi is van, de utána nagyon hamar megunom meg nyűg lesz?

Figyelt kérdés

Megismerek egy pasit, tökre kijövünk egymással, minden jó meg szép, aztán elmegyek vele randira, kettőre, háromra és teheré válik a dolog?

Mindig találok valami akadályt, amit nem tudok áthidalni hogy ne kelljen folytatni...

pl. ha messze lakik (100 km) akkor már rákenem hogy nincs pénzem (tényleg nincs) és felajánlja hogy jön hozzám, akkor meg már lebeszélem.

Vagy hivogatja az excsaja és akkor már lelépek, mert idegesít hogy sokszor beszél vele...

vagy ha a pasi azt mondja hogy ő majdnem minden nap akar találkozni, én meg tökre elvagyok nélküle és elégnek érzem az egy héten egyszer, kétszer találkozást

szóval ilyen ürügyeket találok, amikkel végülis elhajtok magam mellől minden pasit.

és nem tud úgy igazán megtetszeni egy sem, csak olyan érzésem van hogy na, elvagyok vele meg jót beszélgetünk, és elviselném a szexet de tuti nem én kezdeményezném.

tehát olyan "mindegy ha velem vagy, de az se baj ha nem"

és van amelyiket régebb óta ismerem, de annál sem érzek semmi extrát.

van ilyen, hogy valaki senkibe nem tud szerelmes lenni?


2013. márc. 9. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

semmi baj, még nem találtad meg az igazit. a szerelmet meg nem lehet erőltetni, majd jön, ha kell, mint a 7 órás ekszpressvonat :D

amúgy hány éves vagy? (privátban is megírhatod, ha emiatt nem akarsz sok privátot kapni). mert pl. 20 év alatt ez különösen nem probléma, amiről írsz.

2013. márc. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20 felett vagyok :/ 22
2013. márc. 9. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még éretlen vagy a dologra. Majd egy pár év múlva megváltozik a hozzá állásod. Kérdés, hogy akkor még szóba áll-e veled valaki a környezetedből a korábbi viselkedésed miatt.
2013. márc. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szerintem pár év múlva nem ebben a környezetben leszek, mert itt nincsenek munkahelyek és kénytelen leszek elköltözni
2013. márc. 9. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok már lassan 1 éve... ezért nem is randizom, és nem is keresem az ellenkező nem társaságát.
2013. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!