Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi előtt is írt, és utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi előtt is írt, és utána is. Ez nem túlzás?

Figyelt kérdés

2 randink volt eddig. Elmondása szerint nagyon tetszem neki már régóta, mert egy unkahelyen dolgozunk. Ma este találkozunk, erre most írt nekem, hogy még "3 óra és találkozhatunk újra, már alig várom".

Én ilyet még soha sem kaptam egy pasitól sem :O

Ez nem túlzás?


2013. márc. 9. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Annak érzed? Nekem jól esne, ha hasonlóképpen várnám én is a randit. Ha benned felmerül, hogy ez sok, akkor legyél visszafogottabb, hogy észrevegye, kicsit nagyon nyomul.

Egyébként kedves szimplán és nyíltan felvállalja az érzéseit, ez nagy szó manapság, mert innen lehet nagyot pofára esni.

2013. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most kaptál..mi az isten bajod van?Örül neki hogy találkoztok.Miért baj ez?
2013. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem is jól esik, csak nem tudom őszinte-e. Emiatt vannak kétségeim. Mert mondom, senki sem vállalata még fel ennyire az érzéseit felém.
2013. márc. 9. 13:53
 4/11 anonim ***** válasza:
De, jobb lenne, ha leszarna, nem?
2013. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem nem túlzás egyáltalán,kimondja hogy mit érez.Bár a mai világba az ilyen ostoba lányoknak mit sem érnek az ilyen szavak.Már már cikinek tartják és nyálasnak...
2013. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem is jól esik, csak nem tudom őszinte-e. Emiatt vannak kétségeim.



Nevetséges...miért hazudna szerinted?Én nem szoktam ilyenekbe hazudni.Ha kedvelek egy lányt akkor kedvelem és ki is mutatom azt bizonyos keretek között.Ez egy ártatlan megjegyzés volt és te ezen k akadsz.Nevetséges vagy ne haragudj.Várja a találkozót mert kedves és tetszel neki.Nem azt írta hogy huu de megb@sználak.Nektek semmi nem jó az már biztos.

Talán ha lesz@rná a fejed többre menne,az kell nektek ezek szerint.

2013. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jól van igazatok van. Örüljek neki. Örülök is :D
2013. márc. 9. 14:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Istenem de bírom az ilyen határozott, magabiztos, önállóan dönteni tudó kérdezőket!
2013. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ír a pasi, akkor az a baj!


ha keveset ír, akkor miért ír keveset?


ha sokat ír, akkor miért ír sokat?


Nektek nőknek semmi sem jó..

2013. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem ez is kicsit elriasztana. Egyrészt, mert elég papucs dolognak tűnik, másrészt meg riaszt a tudat, hogy valaki már 2 randi után úgy odavan, mikor bennem még csak kezd kialakulni a bezsongás. Az első pár randi még bőven az ismerkedésről szól, egymás felfedezéséről. Szóval sztem is korai egy ilyen még.
2013. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!