Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akibe belezúgtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe belezúgtam idősebb nálam egy évvel, hogyan érjem el hogy én is tetszek neki és aztán hogy mondjam meg neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

legyél előtte férfi, ez az egyetlen esélyed!

a többi majd jön magától

2013. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van :)
2013. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki h bármikor vagy olyan érett és vagány srác mint a tőled idősebbek és érd el h felfigyeljen rád ;) 22F
2013. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

legyél határozott, magabiztos (de ne beképzelt!), viselkedj éretten, de azért hülyülni is tudjál, mosolyogj sokszor rá.

sztem nem kell megmondanod neki, h tetszik, ezek a vallomások legtöbbször nagyon kínosak, és ha meglepődik a csaj, a végén véletlenül azt is mondhatja, h neki nem tetszel, miközben ő is odáig van érted (tapasztalat:D). egyszerűen csak hívd el egy italra vagy sétálni, vagy vmi hasonló, és a végén legyen egy búcsúcsók. sablonos kicsit, de mindig bejön:D

L

2013. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Love story :)

egy szal rozsa kisereteben eloadod a lanykanak hogy mit erzel


a lany csaknem fog elutasitani..

Annyira atjott a kerdes :) olyan oszinte volt.

A tiniszerelmek ilyenek

:D

2013. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!