Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért döbbennek meg a fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért döbbennek meg a fiúk a magasságomtól?

Figyelt kérdés
181 cm ilyen sok? Sokszor előfordul, hogy pl. mertón egy-egy fiú rámmosolyog, esetleg megbámul amíg ülök. Aztán mondjuk leszállás előtt, ha felállok látom rajtuk a "sokkot" -az ő magasságuktól függetlenül szinte mindenkin látszik legalább egy kisebb meglepettség. Ez vajon miért van? Ilyen kiakasztó lenne, hogy magas vagyok? Mi futhat át a fejükben ilyenkor? (viszonyításként: olyan magas vagyok, hogy a metrón épp lefejelem a fogantyúkat)

2013. márc. 10. 02:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
XENAAAA
2013. márc. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
nem vicces, és nem vagy kedves
2013. márc. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Ez pereghet le a szemük előtt:


[link]

2013. márc. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
huha milyen keményeket hancúrozhatnak azok ejejejej...
2013. márc. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
85%

én is 179 cm vagyok lány létemre, szóval tudom, miről beszélsz :) bár én képes vagyok még olyan cipőt is felhúzni, aminek van sarka, mert az kényelmesebb. (végre "látni" itt magas lányokat is, nem csak alacsony fiúkat, akik mindig sírnak :D)

annyira nem vészes szerintem ez a magasság még, igazából annyira ki se tűnik a tömegből - viszont ismerek egy olyan csajt, aki 2méter körül van, na ő tényleg irtó magas. :D

magas lányként mondjuk, gondolom - magamból kiindulva -, úgyis a magasabb srácok tetszenek neked is, náluk meg nem gáz. a barátom 195 cm, mellette sosem érzem, hogy hűű, bakker, mekkora vagyok :D persze, voltak nekem is olyan oszttársaim (fiúk), akik értek kb. a vállamig, elég viccesen néztünk ki egymás mellett, de hát na, rájuk nem is néztem soha "úgy", és azt hiszem, ők se rám. :D

2013. márc. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
az én 195cm-es magasságomhoz pont passzolnál ;)
2013. márc. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Remélem nem fogsz bolondnak nézni kérdező :D.De ez van.Engem szexuálisan felizgatnak a magas csajok.Àll a cerka na!!Ez nem vicc!!!
2013. márc. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
35%
Engem kifejezetten zavar, hogy egy csaj akkora mint én, e miatt már blokkoltam le egy velem egy magas csajnál aki tetszett. :/
2013. márc. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
A magas nőket mindíg is szexszibólumnak tekintette a férfitársadalom.A hosszúhaj és a hosszú comb engem is gyorsan lázba hoz.Szóval légy rá büszke és itt a tavasz, indítsd be a vadászösztönét a gyarló férfiaknak!
2013. márc. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
80%

Téged nem zavarna, ha a párod alacsonyabb lenne? Én ugyan csak 175 cm vagyok, de a párválasztásnál nekem is gond volt.

Viszont ismertem ilyen magas lányt, mint te, és ő megmondta, hogy tudja, hogy extrém magas nő, ezért őt nem zavarja, ha a pasija alacsonyabb nála.

Ha egyébként jól nézel ki, és arányos a tested, akkor hadd döbbenjenek. Vannak magas fiúk is, köztük kell keresgélned.

Egyébként szerintem meg egy magas nő sokkal szebb, hosszú combok, hosszú derék. Ha én pasi lennék, csak ilyennel kezdenék.

A párom 185 cm, és ő is azt mondja, hogy az alacsony nők nem jönnek be neki. szóval vannak még ilyen férfiak.

2013. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!