Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért döbbennek meg a fiúk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért döbbennek meg a fiúk a magasságomtól?

Figyelt kérdés
181 cm ilyen sok? Sokszor előfordul, hogy pl. mertón egy-egy fiú rámmosolyog, esetleg megbámul amíg ülök. Aztán mondjuk leszállás előtt, ha felállok látom rajtuk a "sokkot" -az ő magasságuktól függetlenül szinte mindenkin látszik legalább egy kisebb meglepettség. Ez vajon miért van? Ilyen kiakasztó lenne, hogy magas vagyok? Mi futhat át a fejükben ilyenkor? (viszonyításként: olyan magas vagyok, hogy a metrón épp lefejelem a fogantyúkat)

2013. márc. 10. 02:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
de az ilyesmi eléggé zavar... sajnos :( jól megnehezítem a saját dolgomat :)
2013. márc. 10. 11:40
 22/27 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg meglepő, de kellemes meglepetésként, ritka a magas csaj, mindenhol ilyen 160 centisek mászkálnak, jó látni néha egy magas lányt, de akár még magasabbat is jó lenne :D

[196 / F]

2013. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Bírom nagyon a magas csajokat!!!
2013. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

192 centimmal marhára tudok örülni egy magasabb csajszinak :D

Ne szégyelld legyél rá büszke vagy húzz mellé még magassarkút is


17/f

2013. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
én 170 cm magas vagyok, és tegnap megkaptam, két sráctól (az utcán beszóltak), hogy "huhh de magas vagy cicuska!!" Mondjuk tényleg magasnak érzem magam, főleg itt, kis városban lakom, a fiúk átlagmagassága 165 cm, szóval eléggé frusztrált mindig is, hogy magas vagyok. :P Tapasztalataim szerint a magas fiúknak tetszenek a magasabb lányok is, most hogy egy 160cm-es srác "elborzad", az engem nem nagyon tud érdekelni.
2013. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

25ös: a fiúk átlagmagassága nálatok 165 cm? hűha :D az nagyon alacsony. a te 170 cm-d pedig teljesen normális.

ezzel a mondatoddal teljesen egyetértek: "hogy egy 160cm-es srác "elborzad", az engem nem nagyon tud érdekelni".

am, figyeltétek, hogy néhány (valószínűleg) kisnövésű hogy lepontozta a magasabbak válaszait? :) pedig semmi sértő nem volt egyikben sem, csak a tapasztalatainkat mondtuk el. (egyébként, a 15ös vagyok)

2013. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
24esnek: nem szégyellem... már nem. pont most vettem egy magassarkú csizmát. odafönn frissebb a levegő--> az egészségemnek is jót tesz :)
2013. márc. 11. 19:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!