Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha az első randin hintóval vinném el a lányt kocsikázni, csak mi ketten. Jó ötlet? Én 20 ő 29 éves.

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem egy roppant romantikus dolog. Próbáld meg, szerintem nagyon tetszeni fog neki. Látja majd, hogy talpraesett vagy és van benned kurázsi, az extrém dolgokat is szereted, de legfőbb képen, hogy romantikus vagy! Hajrá.
2009. szept. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem megrémisztene, ha az első randin már egyből a hintóba vinnél. Elég gyors lenne a tempó. Meg nekem nyálas is lenne eléggé. De hát te tudod, lehet neki tetszene.
2009. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
ő 9 évvel idősebb nálad? aztamindenit! inkább kérdezd meg, hány gyereke van, mert a hintón kevés a hely...
2009. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Én 18 vagyok, a barátom 33 (és nincs gyereke). Na bumm.


A kérdezőnek:


Hát, engem nem vonzana a dolog. :) A barátom 2,5 év után kitalálna egy ilyet, mosolyognék, és elmennék vele, persze. De szerintem is kicsit nyálas, meg hát mégiscsak első randi. Egyébként láttátok mrá egymást? Mert ha nem, akkor elég ciki, ha netán nem is jössz be neki élőben, és ilyen romantikus dologra "kényszeríted". De jól hangzik, hogy nem akarsz sablonos lenni. Maradhatsz ezen a vonalon, esetleg érdeklődd meg valahogy, hogy neki mi tetszene, és ahhoz igazíts valami extrát.

2009. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is túl soknak tartanám, meg tényleg nyálas is. Persze nője válogatja, és te ismered, mi nem, tehát te tudhatod, hogy neki bejönnének-e ilyen dolgok, de nekem határozottan egy nyálas kisfiús dolognak tűnik ilyet - főleg első randin - csinálni, ami egy ennyivel idősebb nő esetén még inkább rosszul vehetné ki magát. Értem én, hogy valszeg pont azért csinálnád, hogy érett felnőtt férfinak mutasd magad előtte , de ez inkább izzadtságszagú, és valszeg visszaütne. Próbálj inkább valami természetesebbet.

22/f

2009. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
de náluk a nő a 29. na bumm.
2009. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Előfordul. Vannak ennél sokkal megrendítőbb dolgok a világban.
2009. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
énis kocsikázni mentem elsőn randin, sőt utána is sokszor, és nekem nagyon bejött. mindig éjszaka mentünk, és tökjó helyekre. gellérthegy, stb
2009. szept. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

oh, bocs, azt vhopgy nemolvasta a szemem h hintóval:D

akkor nemszóltam :D

2009. szept. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Huh szerintem első randira ez egy kicsit túl gej túl tömény...


Talán az 5-6 ikra már belefér elsőre semmiképp..


Első randi legyen szolid és ismerkedős sztorizós és persze ne túl hosszú, hiszen akkor nem várnátok annyira következőt..


- joe

2009. szept. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!