Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért lehet az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért lehet az, hogy sok lány nem képes kezdeményezni a kapcsolatfelvételt? (:

Figyelt kérdés

Semmi harag nincs bennem, csak érdekelne. Többször tapasztaltam, ha én nem keresem őket, nem nagyon erőltetik meg magukat :D


Még mielőtt lekockáznátok meg ilyenek, nincs erről szó. Nyitott, szerteágazó érdeklődésű ember vagyok, szóval nem ülök kukán, csendben. :) Ronda sem vagyok.


Kort és nemet írhattok.


én f25


2013. márc. 10. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem érdekled őket.
2013. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyszerű. :D

Én is úgy vagyok vele, hogyha kellek egy pasinak akkor igenis ő kezdeményezzen, keressen mutassa meg, hogy tényleg komolyan gondolja.

Bár nyilván ez nem azt jelenti, hogy én sosem keresem mindig csak rá várok, mert az úgy nem fer. :D

L/19

2013. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert az a fiú feladata
2013. márc. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm, van benne valami.

Második: ez világos is, de nem kifejezetten csak a randira értettem, hanem haveri lógásra. Több lány ismerősöm van, mégis ők mindig elvannak a saját kis barátnős klikkjükkel, amikor én gyakorta fent vagyok a városban és írok nekik, hogy jöjjenek fel. :D De maguktól nem keresnek engem, de ismerek még ilyen havert a környezetben, ő sem kocka, és nem is unalmas. :D Nem tudom ez miért lehet.

2013. márc. 10. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért mert a kezdeményezés nem a lány/nő dolga. Hozzátenném egy egészséges gondolkodású embernél
2013. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És a nőé mi? Várni a sült galambot és válogatni a sok "nyomi lúzer" közül?
2013. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:

alapból nem az ő dolguk de ha felfigyelnek rád akkor némi pozitív visszajelzés mindenképpen szükséges.

Egyébként meg ugyanúgy félnek a visszautasítástól mint a pasik.

2013. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Leesik a gyűrű az ujjukról.Ha kezdeményezel se biztos,hogy mész valamire,mert a nők soha nem tudják,hogy mit akarnak.Mondanak valamit és az ellenkezőjét akarják.
2013. márc. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

11:49


Egy egészséges gondolkodású ember tesz azért amit akar, és nem a sült galambot várja.

2013. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!