Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan küzdhetném le ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le ezt az érzést? Tegnap voltam egy házibuliba és "hirtelen belezúghattam a srácba". Nem ismerem, akkor láttam először, de nem merek közeledni.

Figyelt kérdés

Amikor arról beszélt, mennyire tökéletes számára egy lány..nagyon..ideges..szomorú..gondolom féltékeny lettem. Amik kiderültek róla, ahogy viselkedik, amilyen.Mindig is ilyen fiút képzeltem el magamnak( nem az adonisz lányok bálványozottja típus). Ahogy észrevettem, hogy mennyire vonzódok hozzá, inkább kerültem mindenféle kontaktust (nem arról van szó h éretlen vagyok, mert bárki mással könnyen flörtölök... csak..félek) Félek, hogy megaláz/nak, hogy elítélnek, megbélyegeznek és olyan miatt, aki talán már számít valamit. Miért érzek ilyen hamar ilyen intenzív érzéseket? Hogy lehet megszabadulni ettől a " félelemtől"? tudom hogy lépnem kéne... de ....egyszerűen nem tudok.

16/l


2013. márc. 10. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez még nem szerelem, ez még csak vonzódás. Persze, lehet erős vonzódás!


Ajánlom ezt a filmet:

[link]


Olyan lány van benne, mint Te lehetsz.

2013. márc. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!