Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan küzdhetném le a zavart,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le a zavart, amikor azzal a fiúval beszélgetek, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Elpirulok, és nem jut eszembe semmilyen értelmes mondat. Pedig mindig elhatározom, hogy most nagyon laza, természetes leszek, de amikor előttem áll csak habogok össze-vissza...
2011. szept. 9. 22:06
 1/9 Inkog Nito ***** válasza:
100%
Adj jeleket hogy tetszik...Értse meg hogy te most akkor mitakarsz tőle :D mert gondolom akarsz tőle valamit.
2011. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Úgy hogy lesmárolod.
2011. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad már tükör előtt gyakorolni úgy hogy van előtted egy kép róla? Tudom, hogy nagyon infantilis ha magában beszél az ember de így talán kevésbé fogsz rágörcsölni ha teljes életnagyságban jelenik meg...
2011. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csajoknál ez annyira nem gáz, engem nem zavar, aranyosnak tűnik ettől a szemembe. Persze ne legyen mindig ilyen de az elején nem zavarna.
2011. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen én is remélem, hogy nem annyira gáz :) Csak olyan fura, hogy másokkal teljesen természetes tudok lenni, ha meg vele beszélgetek, akkor nem tudom önmagam adni. Arról fantáziálok, milyen lenne megcsókolni, és onnantól kezdve teljesen elveszítem a fonalat... Remélem később javulni fog a helyzet :)
2011. szept. 9. 22:30
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Hány éves vagy? Hányszor voltál már ilyen helyzetbe?

Ha még fiatal vagy javulni fog az biztos.

2011. szept. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, és volt már pár kapcsolatom, de velük a vonzalom nem volt ilyen intenzív, és nagyrészt fokozatosan alakult ki. Vele meg azonnal, nagy intenzitással...
2011. szept. 9. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódnod e miatt ,szerintem el fog múlni amint egyre többet beszéltek,taliztok, ha már természetes lesz vele lenned mint pl régi haverokkal, családdal.
2011. szept. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, én is ebben reménykedek :)
2011. szept. 10. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!