Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejön az egyik osztálytársam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön az egyik osztálytársam, eddig nem nagyon beszéltünk. Szerintem kicsit feltűnő kezd lenni hogy mostanában sokat keresem a társaságát. Nem alarom hogy mindenki erről beszéljen amíg nem biztos. Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Ő 16/F én 16/L
2013. márc. 10. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
nem lehet egyszerre pasizni is és észrevétlennek lenni. mi van, ha erről beszélnek? ha kérdeznek, te ne mondj semmi biztosat.
2013. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A barátnőim mindig rájönnek ki tetszik nekem még ha nem is csinálok semmit!:D

Egyszerűen ismernek és az ízlésemet is.:)

Mit gondolsz bejössz neki?Vagy sokszor leráz?:P

Ha úgy gondolod hogy bejössz neki akkor mond azt hogy sétálni van kedved de nincs kivel...( randira ne hívd el, az a fiú dolga ;))

Hasonló cipőben járunk...:/

Ha gondolod írj privbe :)

2013. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!