Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha táborokban ismerkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha táborokban ismerkedek mennyi idő után érdemes testi kontaktust létesíteni egy lánnyal? 17/F

Figyelt kérdés
Például egy vadidegen lányt leszólítok és onnantól számítva kb. Mikor érdemes. Mert hallottam ilyen sztorikat ,hogy egy csaj egy éjszaka alatt lecumizott 3 pasit is meg ilyenek.Nem nézek ki rosszul, vicces és (egoista) vidám személyiség vagyok :) Testi kontaktus alatt a csókot és a szexet is értem külön-külön.

2013. márc. 11. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek csak mesék :D neked semmi esélyed
2013. márc. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1! ez nem mese

voltak építőtáborok, na 600 - 700 fős

ja és csak két hetesek voltak N

2013. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. De azok nem olyan táborok amiket mostanában tartanak.

Viszont ami igaz nagy szopások nem voltak.De ismerős csajokkal mindig is voltak kalandok táborokban.Jók is voltak.

De full idegennel sosem

2013. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sztorik igazak de nem biztos hogy neked is összejön,.
2013. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Be kell b@szatni keményen, aztán iszik az magától :D
2013. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!