Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony, gizda srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, gizda srácként érdemes kigyúrnom magam és ha most alig vagyok 50kiló, akkor kb. hány kilóra kéne kigyúrnom magam, hogy tudjanak vonzódni hozzám a lányok? Ha nem tudok rendesen kajálni van értelme itthon edzeni, meg fog látszódni?

Figyelt kérdés
Fekvőtámasz gyakorlatokat láttam meg van két 3kilós súlyzóm, ezekkel el lehet érni tömegnövelést, izmosabb testet, sovány gyerekként?

2013. márc. 7. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Elég baj, ha a csajok miatt gyúrod ki magad.
2013. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minden lehetséges, de szerintem menj el edzsőterembe, nem olyan drága és jobb

amúgy korod?

2013. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miből menjek, nincs pénz a háznál...
2013. márc. 7. 17:43
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

A f*szért kellett lepontozni gyökerek?

Akkor ne menjél b*szki. Kifogás gyártásban már profi vagy.

De még ha valami csoda folytán sikerülne is kigyúrni magad, jönne a következő, hogy nem vagy elég lóvés, magas, stb.

2013. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 fospuska ***** válasza:

fekvőtámasz, felülés,hasprés,guggolás,elvileg a súlyzó nem is kell. hogy hány kilóra akarod gyúrni magad,az a korodtól és a magasságodtól is függ. de csak a csajok miatt én neki se látnék. a rendesen kajálás (ha nem versenyszerűen nyomod) annyit tesz, hogy reggelire ehetsz szénhidrátot (zsemle,kifli),meg edzés előtt egy keveset, de edzés után csak fehérje (párolt zöldség,hús). ezt viszonylag egyszerű betartani és ha nem is eszel "normálisan", pár hónap alatt meglesz az eredmény.

bár én csak a csajok miatt neki se látnék...

2013. márc. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a testépítéssel az a legnagyobb gond, hogy étrend nélkül nem jó semmire, más sportoknál el lehet lenni bundáskenyéren de itt nem az tuti, mert az izomregenerációhoz szükséges anyagokat számolgatni kell.

ezen kívül szerintem válassz olyan sportot amin tényleg odateszed magad a fejlődésért, mert egyébként csak szórakozol meg hobbi. Nekem ezért nem ment a Judo sem, mert elvernek elvernek azt kész nem tudtam teljes erőmből kűzdeni, a kondiban is pina voltam mert minek szériázzak 50kg-al ha 40el sokkal kényelmesebb és nem hajtom ki a belem. én az akrobatikus sportokban találtam meg azt a pluszt amiben tudok fejlődni, mert inkább technikai mint akaraterő. Ki látott már profi bmxest tornászt parkour-öst aki nem volt kigyúrva?

2013. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a gond, hogy a lányok nem képesek vonzódni egy alig 50kilót meghaladó sráchoz és ez érthető is, senki sem gerjed egy kisfiúra. Ezért is szeretném kigyúrni magam, de anyagilag meg nem állok úgy, hogy rendesen tudjak kajálni és teremre sem futja, ezért érdekelne, hogy itthon így érdemes-e csinálni a fekvőtámasz és társai féle edzést.
2013. márc. 7. 18:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Kifogás helyett mért nem mész el dolgozni szépen,hétvégente vagy suli után.És akkor lesz zséd is.Mondjuk fordíts ha mennek a nyelvek vagy korrepetálj vagy menj el diákmelóra vagy ilyesmi.

Edzőterem kell és jó minőségű kaja.

2013. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudok sokat enni,ez van ilyen alkat vagyok,de több mint fél éve MMAzok,én 63 kg vagyok,de nem vagyok alacsony.Viszont így legalább kevesebb izom is jobban meglátszódik rajtam,mivel szálkás az alkat.:D de amúgy kicsit erőltesd a zabálást,és onnantól csak akaraterő...
2013. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fospuska ***** válasza:
2013. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!