Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ezek alapján nem képes egy lány sem vonzódni egy olyan fiúhoz, mint amilyen én vagyok, amikor tényleg rondábbnál rondább fiúknak és lányokna klehet párja?

Figyelt kérdés

Leírom mik az okai, amiért nem kellek egy lánynak sem, egyik sem tud hozzám vonzódni, mert ilyen fiú vagyok:

-testileg nem vagyok megfelelő, nem vagyok elég magas és nem vagyok elég nagy tömegű és nem vagyok nagyon jóképű sem

-gátlásos vagyok nagyon sajnos

-félénk, visszahúzódó vagyok, csak kevés jó barátom mellett tudok laza, humoros meg nagy dumás lenni

-hiába próbálkozom neten vagy személyesen mindig lekoptatnak a lányok, fogalmam sincs miért nincs egy lány sem, aki szívesen járna velem vagy keresné a társaságomat, már kezdem úgy érezni, hogy minden próbálkozásom hiába való, valamiért senki sem tud hozzám vonzódni, pedig volt már olyan, hogy egy lány azt mondta, hogy nem is vagyok ronda, meg furcsálta, hogy nekem még nem volt barátnőm, amikor tőlem rondább fiúknak is olyan jó nője van sokszor. Ezt már több lánytól is megkaptam egyébként, amikor véleményt kértem ki vagy épp szóba került, hogy nem volt még barátnőm sosem, nem megy nekem a kommunikáció sem igazán a álnyokkal, tele vagyok gátlásokkal és szorongok a külsőm miatt is, pedig tényleg szeretnék már szeretni én is valakit, de olyan nehéz, ha az ember tudja, hogy mennyire nem jó a külseje meg folyton szeretne megfelelni a lányoknak, hogy tudják szeretni, de minél kedvesebb vagyok rájöttem, annál kevésbé vagyok vonzó. Ha bunkóznék, akkor persze nem magamat adnám és akkor meg az lenne a gond, hogy egy bunkó csúf fiú vagyok. Valamiért sehogy sem tudom elérni, hogy a lányok akarjanak engem.


2013. márc. 11. 22:05
 1/5 fospuska ***** válasza:
valószínűleg több a csajos vonásod,mint a pasis. ez szokott a gond lenni.
2013. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy oka van, hogy eddig még nem találtál olyat, aki vonzódna hozzád, ez pedig az önbizalomhiányod.
2013. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Én is hasonló helyzetben vagyok. Mindig összebarátkozom a lányokkal, de amikor tovább akarok lépni mindegyik közli, hogy csak barát akar lenni. Pedig jóképűnek mond mindenki, és mégsem kellek senkinek.

2013. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
önbizalom hiány..
2013. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Missi_Key ***** válasza:

nem olvastam teljesen el csak átfutottam, de így is látom mi a baj.

önbizalomhiány. a lányok szeretik a határozott domináns jellemet, ha úgy mész oda hogy: "bocs h élek" akkor arra igazából nem is lehet normálisan reagálni...

2013. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!