Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellenek a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek a lányoknak a visszahúzódóbb, kedves, értelmes, érzelmesebb fiúk?

Figyelt kérdés

Utálom már magam, hogy nem tudok hangoskodó, balhézós, verekedős, érzéketlen alfahímmél válni. Még, hogy az alfahím elmélet megdőlt, a fenét! Csak azt látom mindenfelé, hogy azok a fiúk kellenek alányoknak, akik játsszák az agyukat, akik hangoskodnak, akik balhéznak, akik nem megcsalják a lányokat, akik érzéketlenek és bunkók.

Persze lehet, hogy az is baj, hogy nem vagyok magas fiú, sajnos kifejezetten alacsony lettem és kisfiús vonásaim vannak, pedig már felnőtt vagyok. Mindenhol azt látom, hogy a lányoknak mindenféle fickó bejön, csak ne én legyek az, már semmi önbizalmam, mert minden lány lekoptat, vagy, akivel egész jól el tudok beszélgetni, ő sem tud vonzódni hozzám, nyílván a külsőm miatt, amiről ne tehtek, nem tehetek arról, hogy őseim is alacsonyak voltak és, hogy kisfiús vonásaim vannak. Nem tehetek róla, hogy minden lánynak magas vadállat kell, de a vicc, hogy már egy vén 50-60-as papi is hamarabb jut fiatal csinos lányhoz, mint én valaha is. Én csak szeretnék szeretni és szeretve lenni, de mivel nem lettem egy hatalmas nagy darab állat és nem verek szét hetente pár srácot, udvarias, kedves, csendesebb, elmélkedős srácként a kutyának sem kellek. MIért nem tudok olyna vadállat lenni, ami a lányoknak kell? Miért van az, hogy még részegen is jó fiú vagyok és nem tudok szétverni valakit, hogy a lányoknak kelljek végre?! Miért nem tudok rossz fiúvá válni, hogy végre lehessen barátnőm és mi a f@sznak lettem ilyen ki{szott ronda meg törpe?!! Elegem van, hogy megbélyegzett undorító senki vagyok alányok szemébben, miért nem tud senki sem vonzódni hozzám?!


2013. márc. 12. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy csinálod, hogy még mindig nem unod?!
2013. márc. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem épp most alakul a dolog egy nálam sokkal visszahúzódóbb, csendes fiúval:)

Nagyon tetszik, imádom hogy titokzatos és nem harsány, nagyon jól elvagyunk:)

2013. márc. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Haver én is így vagyok.Csak én kövér vagyok :(
2013. márc. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne akarj olyan emberré válni mint amit leírtál mert egy lány sem ér annyit megváltozz egy punciért. Maradj aki vagy és nem mondom h holnap de lesz olyan lány aki téged akar majd. A lényeg h ne add fel mert ha folyton ezen örlődsz csak még rosszabb lesz.Én is ebben a cipőben járok:S

22 évesen már lassan egy éve nincs bnőm és megöl az ideg néha h miért nem sikerül semmi. Folyton csak olyanokba botlok akik arra sem érdemesek h megdugják őket!!Hidd el egyszer csak megváltozik a világ és végre az olyan kedves srácokat is értékelni fogják mint amilyenek mi is vagyunk. Csak az a baj h minden csaj azt hiszi nyuszik vagyunk pedig ez nem igaz. Az ágyban biztos h egy "alfahím" sosem tudná egy lánynak azt nyújtani amit mi!!! :D Sok sikert!! 22F

2013. márc. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

zZZzZzzz mert te sírsz amíg ők élnek. Én nem lelket akarok ápolni. A szexben sem kisfiú kell és az életben is férfit akarok.

Megjegyzem ezt nem egy bunkóban találom meg csak nem kellene mindig a két végletről beszélni.

2013. márc. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

A lányoknak nem agresszív, verekedős állat kell, hanem FÉRFI. Tudod milyen egy férfi? Határozott, udvarias, humoros, intelligens, jó kiállású, megnyerő; véleménye van mindenről, jó vele vitatkozni is, mert attól csak még kívánatosabb lesz, és nem utolsó sorban védelmező.

Nekem nem kell olyan fiú, aki a sarokba bújik sírni, amíg én kiállok saját magamért. Olyan kell, aki ott áll mellettem/előttem, és megvéd. És nem feltétlenül fizikailag.

Légy határozott, óvodás egy nőnek sem kell.

2013. márc. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit akarsz,a kisfiús vonások most éppen hogy divatosak.Szinte minden férfi sztár kölyökképű,azt imádják pont a csajok.Nekem meg csúcsos a fejem és kopaszodom,szívesebben lennék inkább kölyökképű.
2013. márc. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szivesen megismernélek :)) dobj üzit.. 18/L
2013. márc. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na kérdező,bas.od :D Már van is egy jelentkező! :D
2013. márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az önbizalomhiányoddal van baj, nem azzal, hogy nem szólogatsz be másoknak. Nem tudom, milyen csajokkal ismerkedsz, de maxiumum a partilibáknak felel meg az általad leírt alfahím típus. A te problémád az, hogy feszélyezett, önbizalomhiányos vagy, és valljuk be, egy tizen-huszonéves csaj nem feltétlen akar egy gyereket maga mellé, még azelőtt, hogy szülne egyet. Én nem akarom egy önbizalomhiányos pasi lelkét ápolgatni. Ha a haverom, és rossz napja van, persze, segítek neki, de nekem nem hiányzik az, hogy a kapcsolatban folyton amiatt alaluljon ki valami nézeteltérés, hogy az ő önbizalomhiánya odáig vezet, hogy féltékenykedik, meg problémázik. Nem kell beszólogatni, nem kell arcoskodni, meg bunkóskódni, egyszerűen csak határozottnak és magabiztosnak kell lenni.
2013. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!