Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám legyőzni a félelmeimet, gátlásaimat a nekem tetsző lányok társaságában? Miért csak a nekem nem tetsző lányokat tudom magamba bolondítani?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem, de egyszerűen nem tudok laza meg menő lenni, ha egy vonzó, szép lány van a közelemben, a randijaimon is csak olyan lánynál voltam sikeres, aki nekem nem jött be külsőre, mert lazább is tudtam lenni és simán megmertem csókolni, míg a nekem tetsző lányokkal nem tudtam mást csinálni csak beszélgetni és nem is akartak utána már látni sem vagy nem éreztették, hogy én kellenék nekik.
2013. márc. 12. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Dettó így vagyok,azzal a különbséggel,hogy aki nem tetszik azzal képtelen vagyok csókolózni.Buliban az alkohol tudta csak a gátlásaimat oldani,józanul tiszta görcsös vagyok egy jó csajjal szemben.Talán a qrvázás lehetne a megfelelő terápia a szépséggel szembeni gátlások áttörésére.Persze ahoz is lazaság kéne először is.
2013. márc. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mert a jobb csajoknál kevesebb a hibalehetőséged és ez a hozzáértés hiánya miatt frusztrál.

a jó csajjal való randid előtt dugd meg a nem olyan szépet és akkor lelazulva,kisimultan tudsz találkozni a bombázóval.

2013. márc. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
válium
2013. márc. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a helyzet nálam is, csak én lány vagyok. Ha olyan pasiról van szó aki nem tetszik hát simán flörtölök, nyomulok, elvagyok vele. De ha olyanról van szó aki tetszik....hát ránézni sem merek, olyan merev és..totál nem önmagam vagyok. Mint egy pepunnyadt öregasszony, egy szó nem jön i a torkomon..ha mégis, akkor olyan gáz dolgot még soha nem hallott ember...:o:s
2013. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!