Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit írjak közösség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit írjak közösségi oldalon egy nekem tetsző, de még ismeretlen lánynak?

Figyelt kérdés
Ti mit írnátok? Lányok, mit fogadnátok szívesen?
2013. febr. 18. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Írd azt neki, hogy helló.
2013. febr. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a lány abszolút nem ismer, akkor teljesen mindegy mit írsz neki.
2013. febr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány?
2013. febr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16:38 : 18 éves
2013. febr. 18. 16:45
 5/8 A kérdező kommentje:
16:37 : Miért?
2013. febr. 18. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én előtte mindenképpen kitudnám róla, hogy mik a közös érdeklődési körök, amennyire lehet, aztán nagyon udvariasan írnék neki úgy, hogy el is magyarázom miért írok. Mert véletlenszerűen ráírni valakire ijesztő lehet, ha nem megfelelően csinálják.
2013. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző: Még esetleg közös ismerősökre való utalás, róluk való beszélgetés, csak kezdéshez jó lehet.
2013. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jelöld be, majd írd ezt:


Szia! Azért jelöltelek be, mert szimpatikus vagy, szeretnélek megismerni.


én ezt írnám.

2013. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!