Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy képtelen vagyok bárkit is közel engedni magamhoz?

Figyelt kérdés
A lányok gimnáziumtól kezdve érdeklődnek felém, szívesen beszélgetek velük én is, szintén érdekelnek, de amint odáig jutna egy kapcsolat, hogy randi vagy ilyesmi azonnal beijedek és lezárok minden kaput. Vagy ha közelebb is engedem olyan hideg leszek, hogy az Antarktisz Riviéra lesz mellettem. Valószínűleg a függetlenségemet és önállóságomat félthetem, mert ezek tényleg nagyon fontosak nekem, önbecsülésemet adják.
2013. márc. 12. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez komoly kötődési probléma is lehet, ami egészen kisgyermekkorból fakad. Ha neked gondot okoz, érdemes szakemberhez fordulni, mert hosszú távon súlyos problémákhoz vezethet.
2013. márc. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gyermekkoromból tutira nem fakad semmi, mert tök víg volt. A másik amire gondoltam, hogy nem bízok igazán senkiben, leszámítva a barátaim és magam, szeretek mindent logikával ás rációval megoldani és nem vagyok oda az érzelmekért. Talán félek az esetleges sebektől?
2013. márc. 12. 12:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Én egészen korai gyerekkorra gondoltam... felveszi az anya a síró gyereket vagy nem... hogy kezeli a hisztiket... érzi-e a gyerek a biztonságot...

A kötődési problémák általában innen származnak. (Nem mindig, lehet más oka is!)


Én is "víg voltam", mégis vannak komoly kötődési problémáim, személyiségzavarom. És ezzel csak nagyon sok sikertelen párkapcsolat után szembesültem.

2013. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Természetesen anyáék abszolút gondomat viselték, erre egyáltalán nem panaszkodhatom. Még általánosban kifejezetten nyitott voltam, aztán zárkóztam be valahogy. Lehet, hogy stressznek érzem a párkapcsolatot, hiszen erre is lehet egyfajta megmérettetésként gondolni.
2013. márc. 12. 12:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálam is kamaszkorban alakult ki a kötődési probléma... az sem kizárt.
2013. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezek alapján, úgy érzem az utóbbi, azaz a stressz-helyzet lehet a ludas. Köszönöm a segítséget és sok szerencsét/sikert a továbbiakban! :)
2013. márc. 12. 12:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez mind rám is igaz, amiket írtál. Akkor ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel :) 27 vagyok, és én felfogtam, hogy ez van, beletörődtem, mert végül is annyira nem borzasztó, mint ahogy a környezetem beállítja nekem. Meg a világ tele van olyan dologgal, ami sulykolja beléd, ha egyedül vagy magányos vagy. Ami nem feltétlen igaz, mert magányos lehet valaki párkapcsolatban is pl. Szóval ezek nem függenek össze. Inkább szét. Ettől nem hinném, hogy kevesebb vagyok, mint más. Hiszen, ha akarnék barátnőt valószínűleg lenne, de nincs. Gondolom mivel szuperizgi, hogy nem nyomulok és lepattintok, ezért egyből kellek, mert mindig az kell, amit nem lehet. (Female logic :)) Nálam ez döntés alapú, nem hiszek abban, hogy majd jön egy lány a térben, akiért meghalnék és mindent eldobok és egy szál tangában virágokat szedek majd a réten guggolva. :) Ilyen nem nagyon lesz szerintem. Persze mindenki ezt állítja körülöttem, hogy létezik ilyen, ezért már nem csak szkeptikus, de cinikus is vagyok. :) Volt már olyan, hogy változtam volna egy lányért, de az leoltott, hogy nem tudom, hogy mekkora lúzer vagyok és még azt sem tudom, hogyan működik a világ. :)... Hát ő valószínűleg tudhatta mindezt helyettem is :)
2013. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hú hát ez totál az én gondolkodásom :D
2013. márc. 12. 15:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor te is egy elszabott ember lehetsz :)
2013. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem látom értelmét az egésznek, minek járjak bárkivel is ha úgysem veszem 20 évesen feleségül? Meg most ha belegondosz miről szól egy párkapcsolat? Arról, hogy a faszi veszi a sok hülyeséget a nőnek aki ezért szexel vele. Több barátom is ugyanezt mondja, meg, hogy ne feledjem: "Minden nő qrva". Most egy ilyenbe érdemes energiát fektetni? Naná, hogy nem.
2013. márc. 12. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!