Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Semmit nemtudunk megbeszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmit nemtudunk megbeszélni a barátnőmmel, képtelen egyenes választ adni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel,17 éves,bármikor szeretnék vele megbeszélni valamit,képtelen egyenes választ adni,mellébeszél,hazudik,hülyének néz stb.

Mivel anonym ez az oldal,felvázolom a helyzetet:

2x feküdtünk le eddig egymással,de neki még nemvolt orga.musa,és mondtam neki,hogy engem ez zavar,mert ettől bal.asznak érzem magam,erre ő nemtudott egyenesen válaszolni,ehelyett inkább azt kamuzta,hogy neki volt,2 perc mulva már azt mondta,hogy ettől nem vagyok bal.asz,megkérdeztem,hogy amugy neki volt e valaha orgazmusa szextől vagy csak orá.is szex amitől volt eddig neki,erre sem volt képes válaszolni,de ez csak egy példa,képtelen őszintén beszélni bármiről is ...

Szeretem őt,de ha egyszer nem őszinte velem ez így nemfog sokáig működni.

22/F


2012. okt. 14. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát 2 alkalom után nagyon kevseknek adatik meg h jóó legyen. elöször össze kell szoknotok. Az hogy nembezséli meg vmien oka van.
2012. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy esetetekben túl sok az az 5 év korkülönbség...
2012. okt. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17 éves, lázadozik, én is ezt csináltam 17 évesen :D
2012. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet ha egy kicsit idősebb, érettebb lányokkal kezdenél azok már nem így viselkednének.. még éretlen..
2012. okt. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem kicsit éretlen még a bnőd, kinos neki az ilyen téma ezért nem tud beszélni rola. Gyerekesen viselkedik.
2012. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!