Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kavar ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kavar ezzel a csajjal vagy csak barátok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki eléggé bejön nekem, csoporttársam, jóban is vagyunk, szoktunk beszélgetni viszonylag gyakran.

De az elmúlt pár hétben hirtelen nagyon jóban lett az egyik csoporttársunkkal, folyton mellé ül, amint meglátja már megy oda hozzá, messziről integet neki nagy mosolyogva, együtt tanulnak, úgy tudom iszogatni is eljárnak néha...

Elképzelhető, hogy csak barátok ettől még? Úgy érzem eléggé jól alakultak már a dolgaink és lenne esélyem nála, nem akarom, hogy ez a csaj veszélyeztesse ezt!! :(

Mit csináljak?? Vagy csak én reagálom túl és inkább csak haverok vajon?


2013. márc. 12. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet direkt csinálja h féltékennyé tegyen h vajon mit lépsz ezután!!! Sztem ha rám hallgatsz én megszivatnám h vajon fordított esetben ő mit érezne/csinálna
2013. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
itt te vagy a zavaró tényező
2013. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
már 1000éve dugnak, de te még csak most tudsz róla:D
2013. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyiban egészíteném ki a 2-es véleményét, hogy szerintem te itt már rég nem vagy tényező.
2013. márc. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most emiatt ennyire biztos, hogy van köztük valami?? :( :(
2013. márc. 12. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:

FE-LEJ-TŐS!!!


Keress másik srácot! Mégha csak féltékennyé is akar tenni, gyerekes, ostoba húzás.

2013. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon ismerős ez a szitu, én is ilyen helyzetben vagyok éppen, csak annyi a különbség, hogy azt hiszem én vagyok a bimbózó kapcsolatot "veszélyeztető" csaj. :D Ha nincs is még köztük semmi, csak idő kérdése. Gondolkodj reálisan: a srác fut utána. Na vajon miért? Hm, fogós kérdés...
2013. márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem amúgy?
2013. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!