Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, volt már nektek úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, volt már nektek úgy, hogy évekig csak barátok voltatok egy csajjal, később meg összejöttetek? Sokak szerinte, aki barát, abból már nem lesz szerelem.

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, sose kerülsz ki a friend zónából.
2011. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
volt
2011. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt igen!


3 évig voltunk barátok neki és nekem is volt valakink.


Neki lett egy gyereke közben, majd a pasijával szétváltak, hogy miért azt nem részletezném.


Közben én is szétmentem a barátnőmmel.


Majd egy nap kb 4 hónap után találkoztunk, és sokáig agyaltam a gyerek miatt, de ő is nagyon szeretett és én is őt.


Azóta együtt vagyunk...

2011. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy barátságból nem lesz szerelem.

Nekem a legjobb lány barátom lett a párom, egyszer csak bevallotta, hogy szerelmes belém, aztán elkezdtünk járni.

Persze fordítva nem így megy, ha a fiú vallja be a lány barátjának hogy szerelmes akkor jön a legyünk csak barátok szöveg, szánalmas, én adtam neki esélyt és jó volt a kapcsolatunk.Ki lehet törni barátzónából, ráadásul elég könynen.

21f

2011. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

17:22-es

(előtted író vagyok)


Ez így van ahopgy mondod....sajnos ha a fiú mondja előbb akkor az az esetek 99% ban "maradjunk haverok"


De tényleg ki lehet törni belöle csak ha a fiú akarja ezt megmondani akkor nagyon biztosnak kell lennie magában.

2011. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm fiúk.akkor barátságból még bármi lehet:)
2011. jún. 24. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy egyébként kérdező?
2011. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!