Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért nem vesznek észre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem vesznek észre a korombeli 19-21 év körüli nők, mert úgy nézek ki, mint egy tini fiú?

Figyelt kérdés
Szokták mondani, hogy sokkal fiatalabbnak nézek ki, testem is olyan, mint egy tini fiúé, nem egy felnőtt férfié. Genetika, nagyon nem tudok ezzzel mit csinálni, pedig sportolok is, hogy férfiasabban nézzek ki, de ez sem igazán segít. Valahogy mindig csak a tini lányok vesznek csak észre. Volt, hogy bepróbálkoztam egy 21 éves csajnál és lekisfiúzott, elég durván lekoptatott, csak, mert azt hitte, hogy valami 15 éves kisfiú vagyok. Elég gáz a szitu.
2013. márc. 13. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, simán lehet. Én is fiatalabbnak nézek ki a koromnál, 21 éves vagyok, de folyton megjegyzik, hogy 17-18nak gondolnak maximum. Számít a kinézet, mert ez alapján ítélnek meg először az emberek. De számít a viselkedés is. Ha határozottan, férfiasan viselkedsz, akkor több esélyed lesz azt a benyomást kelteni, hogy igenis felnőtt vagy.


21/L

2013. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, bar en is igy vagyok: 22 leszek, megis altalaban jo, ha a 17-et kinezik belolem, tobben is mondtak mar, sot pl ha veszek egy sort valahol, 80%, hogy elkerik a szemelyimet,de megse volt sose problemam ezzel, hogy nem vesznek eszre, meg atneznek rajtam a korombeliek.

Kulonben meg orulj neki, ha igy mukodsz, 45 evesen is csak "32" leszel, ami azert nem lesz rossz dolog;)

2013. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, kedves utolsó, de ha holnap elüti egy villamos, akkor nem éli meg a 45-öt, hogy kiélvezze ezt a fiatalabbnak kinézetet... Én is szenvedek 23 vagyok, és mindenki tudja, milyen megalázó, mikor egy korodbeli csaj max 19-20- nak néz, igen az más OFF, bármit csinálsz. Néha kedvem lenne felmutatni a személyimet megszólításnál... Egyszerűen, mi akik fiatalabbnak nézünk ki, garantáltan besz0pjuk. Vagy azért, mert amikor mindenki kortársunk kiéli magát, mi nem találunk párt vagy ötször nehezebben, vagy azért, mert mikor már családos emberek szeretnénk lenni, akkor jön majd a félrelépés sátáni útja, mert annyira bejövünk a feleségünknél 15 évvel fiatalabb nőknek. Erre se jó válasz, se megoldás nincs. Így jártunk...
2015. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a villamos csak azokat üti el, akik fiatalabbnak tűnnek a koruknál? Vagy nem értem, vagy ez egy idióta érv volt. Egyébként mint mondtam, engem is simán akár 5-6 évvel fiatalabbnak hisznek a koromnál, mégse volt ebből problémám eddig.
2015. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!