Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért zavar és bosszant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar és bosszant ennyire, hogy olyan lányoknak és olyan fiúknak is lett párja, akik tök igénytelenek, szívtelenek, bunkók, míg nekem még sosem volt barátnőm, rendes, mindnekivel kedves, udvarias fiúként?

Figyelt kérdés
Például van egy lány, volt osztálytársam, aki úgy beszélt velem is, mint a kutyával, erre fel mindig volt és van most is pasija. Aztán ott van egy fiú, aki csalta a barátnőit és neki is van, mindig nője, volt, hogy egyszerre 3 is volt, és mondta, hogy ne mondjam el senkinek én meg rendes voltam és nem szóltam senkinek sem róla.
2013. márc. 13. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

"rendes, mindnekivel kedves, udvarias fiúként"


Hogyan nevezheted magad rendesnek, amikor bosszant más öröme???


"aki csalta a barátnőit és neki is van, mindig nője, volt, hogy egyszerre 3 is volt, és mondta, hogy ne mondjam el senkinek én meg rendes voltam és nem szóltam senkinek sem róla."


lol? Szerinted ez a rendesség? Már értem.

2013. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Igaza van az elsőnek. Ha zavar mások öröme, akkor te baromira nem vagy rendes... Oké, hogy úgy írsz magadról, mintha te lennél a tökéj, de kicsit azért gondolhj bele: másokban keresed a hibát, másokra mutogatsz, másokra haragszol mert ők boldogok.. Itt kezdődnek a gondok, barátom!
2013. márc. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert még fejletlen a személyiséged. A szüleiddel való kapcsolatot, illetve a felnövést meg nem sikerült magadban rendezned. Kedvesnek, rendesnek, udvariasnak tartod magad, de valójában feladod a legkisebb kezdeti sikernél: teszel pár kedves gesztust, és ettől jó időre túl öntelt leszel ahhoz, hogy észrevedd, közben mennyi mindent fojtasz magadba. Ha egyszer őszintén beszélsz az érzéseidről, akkor is már napok, hetek, hónapok epéjével, önsajnálattal megkenve és előítéletek által alaposan megszűrve adod ki magadból, és gyermeki módon kikényszeríted a reakciót. Mondhatnánk egy valamiféle hisztinek is. De be kell látnod, hogy a szüleid már nem szülők, hanem ismét "csak" felnőttek, te pedig nem gyermek vagy már, hanem felnőtt. Legalábbis ezen az úton kell járnod. A szüleid már barátok, és nem a szolgáid. Lehet, hogy ez hiányzik, de akárhogy is, nem fog vonzóvá tenni más szemében téged a gyermeki viselkedésed. Ezt mindenki kinövi. A szerelem, a szeretet, a megbecsülés és a kiszolgálás csak a csecsemőnek "jár". Neked nem jár. Te már nem vagy csecsemő. Nem kaphatsz meg bármit és ezt egész egyszerűen el kell fogadnod. A barátnődet nem birtokolnod kell, hanem barátságra, szerelemre lelni a személyében. Sajnos nagyon sokan, sőt, mondhatni a legtöbben azt hiszik, szerelembe estek, de közben a követelőzés és önfeláldozás kettősségébe, gyermeki kapcsolatba estek, ami pedig nem tarthat örökké, és főképp hű és igaz nem lehet: mert igaz párt fog keresni "párja" mellett az ilyen kapcsolatban élő. Ez a hűtlenség melegágya. Az apák mellől pasizni mennek a nők, és az anyjuktól elszakadva önálló életet kezdenek a férfiak is. Ez a szülők sorsa. Ezért ne akarj se "barátnőt kapni", se pedig pátyolgatni egy "elárvult" kislányt. Mert se a gyermeke, se a szülője nem vagy. A szerelmet egyszer majd talán megtapasztalhatod, de a szerelem nem jár. A szerelem őszinte. A szerelem igaz. A szerelem két felnőtt ember.


Azt már láttuk, hogy mik a te védekezési mechanizmusaid a felnövés ellen. De tanácsolom, hogy azokat se kövesd, akiket most itt szidsz, hiszen az Ő személyiségük sem fejlettebb semmivel a tiédnél, egyszerűen csak máshogy dolgozzák fel ezt az élményt. Ebben nincsen semmi elítélendő, inkább csak szánni való.


19/F

2013. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3. Te nagyon bölcs vagy :)
2013. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. válaszolónak le a kalappal.. :)
2019. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!