Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tehetek még valamit az ügyért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek még valamit az ügyért, vagy hagyja, a fenébe?

Figyelt kérdés
Egy lánynál erősen barátzónába vagyok. Még anno, mikor megismerkedtünk nem gondoltam, hogy később majd megszeretem. Már kérdeztem tőle, hogy "bejössz nekem, lehetne-e valami köztünk?" (nem pont így, de most nem emlékszek rá, hogy hogy volt) és akkor azt mondta, hogy ő engem mint barátot szeretett meg, és nem tud elképzelni a pasijának. Szerintetek még megéri belefeccölni valamennyi energiát, hogy járjunk?
2013. márc. 13. 16:46
 1/4 anonim válasza:
Én ajánlanám, hogy ne tedd. 17/L vagyok, ugyanez a helyzet, a legjobb fiúhaverom 3 éve próbálkozik, nem kevés "vita" volt belőle. Volt hogy 3 hónapig nem beszéltünk egy szót sem. Azóta is próbálkozik, hiába mondtam van valakim vagy hogy ne mert nem akarom. 1x már megpróbáltuk régebben, de nem ment, most meg arra hivatkozik hogy most lehet hogy menne mert sokat változtunk ennyi idő alatt. El kell ismernem, nagyon közel áll hozzám, olyasfajta "több mint barátság, kevesebb mint szerelem" alapon. Nem azért mintha lettek volna konkrét dolgok, de egy átlag fiúhaverral nem vagyok ilyen jóban. Szóval, ha nem akarja és nagyon szereted, be kell érned azzal, hogy barátként maradsz nagyon közel hozzá. :/
2013. márc. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tyler913 ***** válasza:
Nem.eri meg.
2013. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Te döntsd el, hogy mi a jobb. Ha megpróbálod, akkor lehet, hogy sikerül, mert sosem lehet tudni, ha viszont nem, akkor majd később azon fogsz tépelődni, hogy de mi lett volna ha...
2013. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már számtalanszor megpróbáltam, de mindig azt mondta, hogy nem tud rám úgy tekinteni, mint egy pasijelöltre
2013. márc. 15. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!