Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek igaz lehet az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz lehet az, hogy mindenki a saját szintjén (külső) lévő lánnyal/fiúval tud igazán boldog lenni?

Figyelt kérdés
Mert én most épp úgy vagyok, hogy van két lány, akivel alakulgatnak a dolgok, igaz egyelőre csak online, de a csúnyább, hozzám közelebb álló szinten lévő lánnyal felszabadultabb tudok lenni, épp azért mert nem érzem őt igazán magasabb szintűnek hozzám képest, mint a másik túlságosan is szexi és szép lányt. Meg úgy alapból félek is a túl szép lányoktól, még képet nem látott ráadásul rólam a szép lány, csak a csúnyábbik. Talán a külsőmet is ezért nem mertem felvállalni előtte, míg a csúnyább lány előtt meg igen. Másrészt a szép lányt hanyagolom, alig írok rá vagy két-három naponta, addig a csúnyább lánnyal már olyan jól megvagyok, hgoy ő magas szokott napi szinten rám írni. A szép lány meg is jegyezte, hogy elég lassan haladnak a dolgok köztünk, így nem igazán tudunk megismerkedni, de nem volt bátorságom megmondani, hogy azért, mert én egy csúny akis senki vagyok ő meg túl szép hozzám, de most azon gondolkozom, hogy holnap megírom neki, hogy én nem sezretnék tőle semmit max barátságot, mert ő helyesebb pasikhoz van bizonyára hozzászokva és jobbat is érdemel, mint amilyen én vagyok. A csúnyább lány meg már olyan jól el van velem, hogy vele szerintem randizok is nem sokára, remélhetőleg össze is jövünk. Így már vágom miért mondják, hogy keressen mindenki a saját szintjén, bár testileg a szép, szexi lány izgat jobban, de közben agyban meg tudom, hogy vele nem passzolnánk és valószínűleg úgysem jönnék be neki, ha látná hogy nézek ki. Inkább leszek egy nem valami vonzó, de nem is túl csúnya lánnyal, aki mellett nem kell frusztrálva egy senkinek éreznem magam, meg nem kell folyton attól tartanom, hogy megcsal valami menő alfahímmel. Erről a lányról tudom, hogy csak egy fiúja volt eddig, míg a másik szép lánynak már ki tudja hány pasija lehetett, bár vele még eddig sem jutottam el az ismerekedsében, hogy ezt megtudjam, de szerintem nyílvánvaló.

2013. márc. 13. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ha te így gondolod akkor hajrá..
2013. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én elvagyok a hülye csajokkal, könnyen manipulálhatók és irányíthatók. ERGO mindig az van amit én akarok, ráadásul úgy, hogy neki is jó. Mindenki boldog. Kell ennél több?
2013. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, van benne igazság, részben én is így érzem, de azért ha alkalom adódik, csak úgy nem rettennék vissza egy szebb lánynál való próbálkozástól (Kivéve, ha már a nézésében látom az alapvető elítélő gyűlöletet, amitől irtózok...)
2013. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez megint egy hülyeség. Nem azért vagy jóba vele, mert

"rondább", hanem mert olyan belülről, amilyen. Ha testet

cserélnének, értelemszerűen a szebb lány lenne az esélyes,

mert annak az egyénisége jön be jobban.

2013. márc. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

nem olvasom végig.


én úgy gondolom hogy az ember akkor boldog ha a párja értelmi szintje nagyobb, egyenlő mint az ő értelmi szintje :D manapság sajnos az megy hogy kisebb egyenlő mint nulla :D

2013. márc. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig tök egyértelmű, hogy inkább a szépet akarnád, csak bizonygatod magadnak, hogy nem is.
2013. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak azoknak igaz, akiknek túlzottan fontos a külső.
2013. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!