Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 5 randink volt, és csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5 randink volt, és csókolóztunk már (a fiú csókolt meg) akkor tényleg akarhat engem?

Figyelt kérdés
Szóval elhihetem akar engem?
2013. márc. 14. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Most mit értesz azon, hogy akar téged? Azt, hogy meg akar fektetni vagy, akar többet? Kérlek légy pontosabb. Attól, hogy nem próbált rögtön megfektetni nem azt jelenti, hogy nem csak azt akarja, és ha rögtön nyomult volna az se azt jelentené feltétlenül, hogy csak azt akarja.Te ismered, te tudod, hány kapcsolata, volt meddig tartott kb. Ennyiből itt senki se fog tudni sokat segiteni
2013. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem, azért csinálja, mert nem akar téged.
2013. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!