Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Múltkor elmentünk inni pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Múltkor elmentünk inni pár haverral, és jött egyik barátnőjük is?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, mintha közeledett volna hozzám. 18-19 éves lányokat kérdezek. Ő egy nagyon nőies lány. Aranyos, mosolygós. Nem nagyon foglalkoztam vele egész este, mert nem hiszem el magamról, hogy megérdemelném őt.

Szóval, lányok..mit várnátok el ezek után?

Ha megbeszélném vele ezeket, hogy nem azért voltam olyan, akkor az hogy sülne el? Nem azért, mert nem bírom, hanem mert félek attól is, hogy ha így folytatja, akkor beleszeretek. És már ott tartok..


AKÁRMI, amit csak ezzel kapcsolatban mondani tudtok, az jöhet. Nem arról van szó, hogy megbántam, mert nagyon is, csak annyira aranyos is meg szép is, hogy nekem már túl jónak tűnik.



2013. márc. 14. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Tőlünk kérdezed, hogy jött-e a baratnojuk? Te voltál ott.
2013. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előzőleg kaptam egy számomra fontos lánytól egy elég durva elutasítást, szóval még az a maradék lelkesedésem is eltűnt. Mint ahogy mondtam, nőies nagyon. Az én stílusom nem olyan tipikus party-ruházat, hanem a visszafogottabb, férfias, vagy nem tudom, hogy mondjam, hogy kivehető legyen. Nem arra célzok, hogy csak én öltözködök férfiasan. Össze vagyok zavarodva..
2013. márc. 14. 15:12
 3/5 Nonfiguratív ***** válasza:
Szerintem próbáld meg elhívni valahova vagy akármi..veszteni valód nincs, és hátha valami jól sül ki a dologból. :)
2013. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor pont itt az ideje h olyat tegyél, ami jó:) Ha kedvel a lány, és te is őt, nem kéne akadályokat keresned, te is lehetsz jó ember, nem látom annak értelmét, hogy azért ne menj bele egy kapcsolatba, mert túl jónak találod magadhoz képest.:) kezdeményezz, még nem késő
2013. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En azert nem kelek fel a fotelböl, kapcsolom ki a TVt, es kezdek el piciket tornaszni es egeszsegesen elni, mert felek, hogy hirtelen ugy fogok kinezni mint egy 150 kilos testepitö, es az nekem nem tetszik. Ezert inkabb meg sem probalom.


Kb ilyennek tünik amikor valaki azert nem nez ra egy lanyra (nem hogy meg beszelgetni, esetleg randi), mert fel, hogy beleszeret!


Beszelgetes, haverkodas = hazassag?

2013. márc. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!