Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rájöttem, hogy a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy a legjobb barátom meleg és történt egy kis probléma. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap megtudtam,hogy a legjobb barátom meleg.Most töltötte a 15-öt.Az anyja már meghalt pár éve,az apja meg szinte mindíg csak dolgozik.Ráadásul az apja utálja a melegeket és ezért a barátom eléggé ki van akadva.Azt mondta,hogy ne sajnáljam meg,és én mondtam,hogy oké.Az egyik lány az osztályból valahogy szintén rájött.Ez a lány mindenkiből gúnyt űz,beképzelt és soha senkit sem kímél.Neki szórakozás,ha valakit bánthat.Ma udvariszünteben,amikor én kint ültem a padon,és a haverom (a meleg) is odajött volna hozzánk,ez a csaj odajött,felrántott a padról és megcsókolt.A barátom teljesen ledermedt,én ellöktem magamtól a hülye libát.Ráadásul az összes haverom a közelben volt,a fiúm is,akivel pár hete jöttem össze.A legjobb barátom meg veszekedni kezdett velem,hogy én is csak viccelődök vele,mint mindenki más!Pedig csak én tudom meg az a liba,hogy ő meleg.Szóval jól összevesztünk és hiába próbáltam vele beszélni,elkerült mindíg vagy úgy tett mintha meg sem hallana.A következő szünetben meg a fiúm odajött hozzám és szakított velem,és hiába próbáltam neki is magyarázkodni,nem is foglalkozott velem.Mert egyszer már megbántotta egy lány.Suli utánra már annyira dühös lettem,hogy megkerestem azt a csajt és ordítozni kezdtem vele a suli aulájában.Ő meg csak úgy állt ott,mintha nem is hallana semmit,szóval olyan "menő-vagyok-bakker-nem-érted-hogy-te-nem-tudsz-megijeszteni?!" képpen,mint mindíg sé aztán meg meglökött.Neki estem egy osztálytársamnak aki meg visszalökött én meg olyan vagyok,mint a bátyám,verekedős és agresszív sajnos,szóval beütöttem neki egyet az állába.És verekedni kezdtünk.Nagy pehemre az igazgató választott szét minket,és kaptunk is egy egy beírást.Ami a csajnak nem újdonság,mert ő szokásosan szokott figyelmeztetéseket kapni meg fegyelmit...csodálkozok,hogy még nem csapták ki...az apja elég sokat fizet a sulinak...:/ Amikor hazaértem a szobám meg teljesen szét volt szedve!A polcokról a könyvek meg DVD-k a földön ahogy a ruháim is.A szüleim még nem értek haza,csak négy körül jönnek.A bátyám meg még suliban van.Három hete mindíg minden összejött,most meg szétesik minden...teljesen tanácstalan vagyok.A bátyámmal mindíg mindent bmegbeszélek,most viszont csak felhúzná magát és szerintem a volt fiúmat is laposra verné...semmi szükség rá,hogy ő is kapjon miattam...:/


Kérlek rendes tanácsokat adjatok!Tudom,hogy mindent ügyesen elcsesztem.


15/L


2013. febr. 6. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

ha lehiggadt, beszéld meg vele, h mi történt, mind el neki, h nem tőled tudja a másik lány, de tudja

és hagyj neki időt, majd megbékél

kivéve, ha még több balhéba kerülsz, mert akkor nem fognak neked hinni, hiába nem hazudtál

2013. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Heló!


Beszélj az igazgatóddal. Úgy, hogy a "meleg" barátod is ott van. Mondjátok el, hogy mit csinált aza lány, miért volt ez a veszekedés/verekedés - különös teintettel arra, hogy emgcsókolt téged a lány, mert ez valami eszméletlenül felháborító dolog.


Továbbá közöld a "meleg" barátoddal, hogy ő mondta el neked, hogy az, te nem csinátlál semmi rosszat, ha pedig azt hiszi, hogy te is ártani akarsz neki, akkor egy, minek modnta el neked, miért akasztott rád ekkroa terhet , kettő nagyon nem érdemli meg, hogy a Te barátod legyen.


Mond el a fiúdnak még egyszer, hogy a lány szó nélkül csinálta ezt és te vagy a legjobban kaikadva. Ha ezt sem érti meg, hagyd a fenébe, akkor az az ember egy értékelhetetlen niemand.


A szobádat pedig beszéld meg a testvéreddel és a szüleiddel.

2013. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Most nyugodj le! Az lenne a legjobb, ha aludnál a dologra egyet. Otthon elmondhatod, hogy mi történt, de ne akadj ki, mert az most nem old meg semmit.

A lánnyal meg ne foglalkozz többet. Eléggé lejárattad magad miatta... :/

A buz.ival meg tudod beszélni a dolgot, de a barátoddal már nem valószínű, csak ha nagyon szeret :/

2013. febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

" minek mondta el neked, miért akasztott rád ekkora terhet "


Húha... ha egy meleg elmondja valakinek, hogy meleg akkor szegény heterókat kell sajnálni, mert akkora, de akkora teher lett a vállukon emiatt.


Pff...

2013. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

"Húha... ha egy meleg elmondja valakinek, hogy meleg akkor szegény heterókat kell sajnálni, mert akkora, de akkora teher lett a vállukon emiatt."


Mielőtt elkezded szidni a heterókat, legalább használd a fejed. Ennyire nehéz gondolkodni és értelmezni egy szöveget?


A kérdező bezzeg gond nélkül értette, amit írtam, csak megjegyzem.


Azért írtamm, mert ha megoszt vele egy ekkora titkot, az igenis nagy teher, mert vigyáznia kell, nehogy elszólja magát... Elvégre nem arról van szó, hogy mondjuk eltörte valaki tollát, hanem hogy meleg.


Ismerek meleget, nincs bajom velük, viszont azt is tudom, hogy milyen egy olyan titkot őrizni, amit valaki a nemi beállítottsága okán "ruház másra".


De úgy látom, az olyanok mint Te, akik mindenholhomofóbokat látnak, meg gondolkodás nélkül rávágják a provokatív dumájukat valakinek a segítségére, azoknak édesmindegy, hogy mit mond a másik, úgyis kiforgatják.


Egyébként az is kiderült, hogy a kérdező véletlenül jött rá, de erre a helyzet leírásából nem lehetett rájönni, ezért levélben írta meg.

2013. febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen jól tudok szöveget értelmezni... de szerintem ez egyáltalán nem teher. Nekem sok barátom mondott el titkokat és nem éreztem tehernek. Pedig ennél nagyobb dolgokat tudtam meg és együtt éreztem velük. Szóval továbbra is úgy gondolom, hogy nem teher, de te nyilván jobban tudod ezt.


És mért kell félni, hogy nehogy elmondja valakinek, hogy meleg? Ez nem egy olyan dolog, amit csak úgy véletlen elmond az ember...

2013. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Elolvastad a fenti szituációt? Igen?


Akkro világosan látod, hogy ez a titok teher lett, nem is akármilyen.

Meg kell oldania olyan szituációk sorát, amihez niylán nincs kedve.


És miért? Elsősorban azért, mert tudta. Továbbá azért, mert más is megtudta, hogy a srác meleg.


Ha még csak kzövetlenül is, de ez a titok igenis teher is lett.


Ne egy részt ragadj k ia kontextusból, hanem nézd át az egészet. És a teher szót se egyféleképp értsd és direkt akarva főleg csak negatívként.


Azt is vedd figyelembe, hogy ami neked semmi gondot nem okoz, az másnál pont fordítva van. Valakinek az se gond ,ha egy gyilkosság titkát őrzi, holott nekem például iszonyatos teher lenne, amit kösz, de nem kérnék.


Ahogy a fenti szituáció se hiszem, hogy sok ember kívánt helyzete lenne. Ahogy azt a kérdés feltevése és a segítségkérés is mutatja.

2013. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

De te valamilyen szinten hibáztattad a meleg srácot, hogy mért mondta el, hogy meleg. Mért ne mondhatná el a barátainak? Ez egy olyan dolog, hogy a közeli barátok éppen tudhatnak róla. De, ha egy kicsit is nyitottabb lenne a társadalom akkor egy ilyen előbújás nem okozna problémát.

Egyébként inkább a konfliktust kiváltó csajt kellene számon kérni. A heterók szeretnek gúnyolódni igencsak keményen a melegségen, de tudom én vagyok az elvakult.


Mellesleg a kérdező helyében én addig mennék a barátom után, amíg meg nem hallgat, főleg, ha tudom, hogy nekem van igazam. Nyilván a barátja is megfogja érteni ezt.

2013. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 afapandabanda válasza:
Szia! Olvasom ezt a kérdést, és nagyon érdekel, hogy mi lett a történet vége. Esetleg van kedved megírni?
2018. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!