Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok manapság értelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok manapság értelmes zárkózottabb lányokat? Létezik olyan akire én vágyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok bulizós meg kocsmázós srác, nem érzem jól magam nagy társaságokban és nem szeretek a középpontban lenni. Nem vagyok félénk, meg állandóan otthonülős, csak nem pörgős, hanem nyugis ember vagyok.


Ilyesmi lányokkal szeretnék ismerkedni, azt mondták, inkább neten próbálkozzak, de neten meg nincsenek nekem való lányok, a többség buta és prostis, vagy túl nagy a korkülönbség, távolság, vagy túl naiv és komolytalan nekem.

És mondták már azt is, hogy könyvtárban, de ott sem találtam, meg ott eleve nem is szabad beszélgetni, amúgy is sok a bunkó. Én sem szeretem, mikor beül 2 ember, és olvasni akarok, ők meg trécselnek, meg telefonálnak.


Szerintetek egyáltalán létezik olyan, hogy egy lány nem a külsőre hajt, nem a külsejével villog? Vagy ezt felejtsem el, úgyis mindegyik először a külsőmről dönti el, mit akar tőlem? Nem arra gondolok, hogy majd a torzszülött, ápolatlan elhízott fiúkat is bombanők nyaldossák, csak hogy miért ennyire fontos a szex meg a külső?


Vagy akkor én fiús jellemű lányokra vágyok, és felejtsem el mert az ritka? Vagy nekem valami dark rocker lenne való?

Évek óta keresem a nekem való lányt, de már kezdem megunni a fölösleges keresgélést.



2012. dec. 9. 17:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Miért, te talán egyből odamennél egy ronda csajhoz? NEM! Miért kell nektek lúzereknek ennyire álszentnek lenni?
2012. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Aki keres talál. Feladni sosem szabad. Addig keresünk, míg nem sikerül. :)))

Van olyan lány, aki neked kell, biztosan van.


Mi meg azon bosszankodunk barátnőmmel, hogy miért nem jön oda senki hozzánk.;) Minden pasas odáig jut, hogy végigmér, esetleg egy mosoly, aztán megy tovább. Szóval az egyedülálló lányok otthon sírnak. :D

2012. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy egyébként, kérdező? szerintem tök más, vagyis sokkal nehezebb dolog 30-40 évesen keresgélni az "igazit" mint huszonévesen rátalálni arra a bizonyos személyre...
2012. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 El Greco ***** válasza:

Kérdezõ,egyetértek veled,nekem is ez a gondom.

De aki keres,az talál,mint ahogy azt elõttem már leírták.

Úgyhogy hajrá,sok sikert!

Egy "álszent lúzer".

2012. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

amugy ha "túl nagy a korkülönbség", akkor mért mész oda hozzá? nem tudod leszűrni, nem tudsz különbséget tenni a tizenéves tinik/gyerekek és az igazi érett nők között?! nem is értem... ez az egyik nagy hiába az elkeseredett, nők után vágyakozó pasiknak, hogy sokszor összekeverik a gyereket a nővel, holott van különbség köztük, nem is kevés. aztán mikor rájönnek a "beszédpartner" korára, leesik az álluk, és jön a "hoppá".


értelmes, kulturált körökben keresgélj, ne tinidiszkókban rohangálj!!! jóhogy csak "buta pr*stikra" meg "túl naiv és komolytalan" kislányokra bukkansz... és ezen nem kéne már manapság csodálkozni.

2012. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani, hogy hiába van ilyen lány, mint akit leírtál, a valóságban nem ez kell a fiúknak. Itt nem egyszer olvastam már, hogy keresik a férfiak a félénk, zárkózottabb lányokat, de a valóságban sosem akadtam még össze egyetlen olyannal sem, aki ne inkább a vagányabb, menő lányokra bukna. Tudom, mert én is félénk vagyok és hiába próbálok olyan embert találni, aki hozzám hasonló, mindig az üresfejű, felszínes férfiakba botlok, akik azt hiszik minden nőnek bejönnek. Szóval ez fordítva is igaz.

Úgyhogy kedves kérdező, igen, vannak még olyan lányok, akiket keresel, csak nehéz őket megtalálni, mert ők nem akarnak kitűnni a tömegből, mint a többi lány.

Úgyhogy csak járj nyitott szemmel :)

2012. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Miért, te talán egyből odamennél egy ronda csajhoz? NEM! Miért kell nektek lúzereknek ennyire álszentnek lenni?"

Ha már úgyis látod előre a válaszokat, elmondanád a jövőheti lottószámokat?


"Aki keres talál. Feladni sosem szabad. Addig keresünk, míg nem sikerül. :))) "

Én már kezdem unni, szóval lehet nem fogok találni.


"Mi meg azon bosszankodunk barátnőmmel, hogy miért nem jön oda senki hozzánk.;)"

És ti hova jártok kikapcsolódni ahol ismerkedni akartok?


"hány éves vagy egyébként, kérdező? szerintem tök más, vagyis sokkal nehezebb dolog 30-40 évesen keresgélni az "igazit" mint huszonévesen rátalálni arra a bizonyos személyre..."

30 alatt, még nem akarok családot


"Kérdezõ,egyetértek veled,nekem is ez a gondom.

De aki keres,az talál,mint ahogy azt elõttem már leírták. "

És te nem szoktad unni, hogy megnézel/megismersz egy csomó lányt és mind unalmas, mert egyik se felel meg neked? Vagy egy beszélgetés után derül ki hogy mégse illik hozzád? Te hány éve keresel barátnőt?


"amugy ha "túl nagy a korkülönbség", akkor mért mész oda hozzá?"

Bocs, nem tudtam, hogy csak azonos korúval szabad ismerkedni és mindenkivel le kell feküdni akivel szóba állok.


"nem tudsz különbséget tenni a tizenéves tinik/gyerekek és az igazi érett nők között?!"

Elég szomorú, ha te így kategorizálsz, mert vannak olyan értelmes "tini gyerekek" akik sok dologban megütik a magukat érett nőknek képzelőket.


"sokszor összekeverik a gyereket a nővel"

Pedig ugyanúgy gyereknek látom a sok 30-40 éveset is. Ez is biztos az én hibám, hogy engem nem érdekel a kor. Mégse találok értelmes nőt.


"értelmes, kulturált körökben keresgélj, ne tinidiszkókban rohangálj!!! "

Te elolvastad egyáltalán amit írtam? Utálom a diszkókat. Az a baj az ilyen válaszolókkal mint te, hogy hülye sablonokkal jön, hogy ne diszkóban, könyvtárban, aztán el se olvassa a kérdést, soha életében nem járt könyvtárban.

A kulturált helyekkel az a baj, hogy nincs pénzem állandóan színházba járni meg ilyenek. És mint mondtam az ilyen helyek is tele vannak bunkó emberekkel, ugyanolyan buta prostis lányokkal, csak sznobok is. És amikor neten nézem, akkor nem diszkóban vagyok, mégis tele van buta prostis lányokkal.


Na jó, szerintem itt nem fogok választ kapni, mert aki értelmes az csak az én helyzetemben van, aki meg nem értelmes, az hülyeségeket hord össze.

2012. dec. 9. 18:27
 8/20 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok...

25/F

2012. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"Erre csak azt tudom mondani, hogy hiába van ilyen lány, mint akit leírtál, a valóságban nem ez kell a fiúknak. Itt nem egyszer olvastam már, hogy keresik a férfiak a félénk, zárkózottabb lányokat, de a valóságban sosem akadtam még össze egyetlen olyannal sem, aki ne inkább a vagányabb, menő lányokra bukna. Tudom, mert én is félénk vagyok és hiába próbálok olyan embert találni, aki hozzám hasonló, mindig az üresfejű, felszínes férfiakba botlok, akik azt hiszik minden nőnek bejönnek. Szóval ez fordítva is igaz.

Úgyhogy kedves kérdező, igen, vannak még olyan lányok, akiket keresel, csak nehéz őket megtalálni, mert ők nem akarnak kitűnni a tömegből, mint a többi lány.

Úgyhogy csak járj nyitott szemmel :)"


A legtöbb fiú tudom hogy csak szexre megy, de én meg sokat ismerek, akinek nem a vagánylányok jönnek be, sokan ezért nem is találnak barátnőt.

És pont ez a baj, hogy sok lány azt hiszi, ő más, közben ő is ugyanolyan, mint aki porsits, csak félénkebb. De aki nem akar kitűnni azok olyan ügyesen csinálják, hogy se neten, se semmilyen szórakozóhelyen nem találhatók meg, az meg túl sok nekik ha csak úgy leszólítja őket egy idegen, főleg ha nem is tetszik nekik (sajnos ez az igazság).

Én már évek óta nyitott szemmel járok, de mindig csak ugyanazt látom: prostis buta lányok különlegesnek hiszik magukat.


És te hol szoktál ismerkedni vagy mennyire vagy nyitott rá ha valaki leszólít, és hol?

2012. dec. 9. 18:38
 10/20 A kérdező kommentje:

"ezzel én is így vagyok...

25/F"


Tudom, hogy ezzel sokan így vagyunk, láttam már ilyen kérdéseket, nem is tudom miért gondoltam, hogy majd pont az enyémre fog érkezni megoldás. Mindenki csak azt mondogatja hogy kutassak, semmi ötletük nincs, nekik elég az ha kihívó a lány és hajlandó a szexre, vagy lányok írják, akiket úgyis naponta megkörnyékez 100 pali.

2012. dec. 9. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!