Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, ha a barátnőm 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha a barátnőm 4 évvel fiatalabb?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok,a barátnőm 14 éves az nagy gáz

2013. márc. 15. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
ha mind a ketten 20 év felettiek lennétek akkor nem.így eléggé...de ez csak az én véleményem
2013. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Amíg csak a kezét fogod, és csókolózol vele, addig nem. De mivel még törvény alatt van, és még GYEREK ... és ha szexuális kapcsolatra vágysz, akkor idősebbel kéne kezdened.
2013. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most még kicsit az, főleg a szex miatt. ő fiatalkorú, te meg felnőtt. pár év múlva már abszolut nem számít. én 17 vagyok és 20 éves a barátom :)
2013. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát, őszintén...ti miről beszélgettek amúgy? Egy 18 éves meg egy 14 éves kislány... a ti dolgotok, hogy szeretitek egymást, de gondolj bele, te azért már túl vagy egy-két dolgon gondolom (nem csak a szexről beszélek, csajozás, partyzás stb.), ő meg még csak most kezdi ezt, szerinted meddig fogja bírni az ún. "fogságot", mármint, hogy veled van? Én speciel nem bírtam volna.
2013. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem normális.
2013. márc. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Istenem, hogy itt mily sötét elmével rendelkeznek egyesek...
2013. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem gáz...egy barátnőm (15 éves) jár 18 éves sráccal...de ha szeretitek egymást,és nem bántod őt,akkor talán rendben van...végülis ő király,mert nagykorú pasijavan,te meg boldog vagy gondolom...
2013. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!