Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az gáz, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha egy egy srác nála öt évvel fiatalabb csajjal randizik?

Figyelt kérdés
a csajnak bejött a srác, aztán elkezdtek dumálni aztán pedig a srácnak is elkezdte megkedvelni, de most nem tudja, hogy talizzon-e lánnyal avagy sem.. a korkülönbség miatt.

2013. márc. 8. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2013. márc. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
de attól függ hány évesek vagytok, N
2013. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, itt maga a kor is számít. Ha a srác 16 és a lány 11, az gáz. 21 vs 16 szerintem még mindig elég gáz, de azért már elfogadottabb. 25 vs 20-nál annyi baj sincs.
2013. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! igazából a srác soha nem gondolta volna, hogy ilyen helyzetbe kerül, de megkedvelte a lányt, de nem akar tőle semmit a korkülönbség miatt. 5 év az nem kevés. egyébként a srác 19 éves.
2013. márc. 8. 23:58
 5/9 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha a srác 19 a csaj meg 14-15 az gáz...
2013. márc. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Abban a korban még elég gáz, tíz év múlva már nem.

Tudod, a pasi már nem csak simogatni akarja, hanem egy idő után le is akar feküdni a csajjal.

2013. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általánosságban nem gáz (az aktuális barátnőm is pont öt évvel fiatalabb), de a ti esetetekben túl sok.
2013. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem írók is megmondták a tutit; a kor függvénye az egész. 19 - 14 szerintem sem szerencsés, mert a srác lassan többet akar majd, olyasmit is, amit egy annyi idős lány nem biztos hogy szeretne még, de nyomás hatására megtenne, ezzel rossz élményeket szerezve. Szerintem ha a lány betöltötte a 17-et, és azt vesszük alapul, hogy a fiú az idősebb, akkor 17-től felfelé már nem vészes az 5 év korkülönbség. Ebben a helyzetben SZERINTEM igen.
2013. márc. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!