Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el a szomszéd lányt Randizni (Pl. Fagyizni), hogy ne égessem le magam?

Figyelt kérdés
(F)
2009. szept. 15. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy nincs-e kedve fagyizni. Szerintem ebben így semmi égő nincs.
2009. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm.
2009. szept. 15. 18:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És erre a válasz nem? ... na igen pont ez az égő része benne, előtte puhítsd kicsit.
2009. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szívesen nyalnék egyet...(kis hatásszünet)...nincs kedved eljönni fagyizni?
2009. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

menj oda hozzá, kérdezd meg, nem ér-e rá vmikor, csinálhatnátok vmit...

sztem ne fagyizni hívd, legalábbis én szivesebben mennék sétálni egy sráccal, mint fagyizni...

de hajrá ! :D

2009. szept. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem megkérdezed és kész, ha olyan jó szomszédok vagytok akkor nem lesz benne semmi égő és félreérthető nem gondolod
2009. szept. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok
2009. szept. 17. 14:24
 8/10 anonim ***** válasza:
hát sztem pizzázni vidd és ugy csináld hogy oda mész becsöngetsz és megkérdezed nincs kedved valamit bekapni?
2009. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
perverzek... (nincs e kedve nyalni, nincs e kedve bekapni valamit XXDD) Hasonló volt a helyzet. Nagyon tetszett egy csaj itt lakott a házunkban volt 1 fiat Uno-ja tudtam mikor ér haza hát lemostam a kocsit (szerintem sejtette ki lehetett mert van 1 picit tuningolt swiftem azt szépítgetem mindig) de nem csak lemostam hanem le is poliroztam.. este csöngetnek, a csaj ad a számra 1 puszit és mondja köszi. (előtte sokat szemeztünk mikor taliztunk.) ő 19 volt én 18
2009. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És ha nincs kocsija? Ha rendes vagyok vele, akkor belém fog szeretni?
2009. szept. 18. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!