Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a szomszéd srácba?

Figyelt kérdés

Igazság szerint csak látásból ismerjük egymást. Néha egy szia/heló elszáll aztán ennyi volt a nagy tudomány.

Két házzal lakik arréb tőlem, és megszeretném ismerni de még csak rá se merek írni. 17 éves lesz a srác de nem tűnik valami érett típusnak. Nagy elfoglaltsága mindig a motorja.A szüleit fura módon ismereim de srácot nem..

Tudnátok valamit javasolni mit tegyek?


17 éves lesz én meg még csak 14 vagyok. Ez miatt sem mernék rá írni mert lehet cikinek tartana. Olyan magának való típus, mert szinte minden nap a motorját szerelgeti, probálgatja.


2011. júl. 27. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Menj vele egy kört.
2011. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egy próbát megér, nem? :) Egyébként 3 év nem a világ. :)
2011. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menny oda azzal, hogy tetszik a motorja és nem-e akar elvinni egy körre. Vagy ha ismered a szüleit "véletlenül" toppanj be valami indokkal. Vagy nézz cukin a szüleidre és kérd meg őket hogy hívják meg a családot hozzátok :P
2011. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elmondanad a neved? lehet en vagyok az a srac, az adatok megegyeznek:-). lecci mond meg a rendes, neved eleg a keresztneved.
2011. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zuperapuka ***** válasza:
Hoppácska :D
2011. júl. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem!
2011. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!