Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerjem meg, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerjem meg, ha nem akar közeledni amíg barátom van?

Figyelt kérdés

Bonyolult a helyzet. Van egy párom, 2 éve járunk. Úgy érzem, szeretem, de néha kicsit elbizonytalanodom, mert van egy másik srác. Ezt a másik srácot már régebbről ismerem, de sosem kerültünk egymáshoz közel, alig volt alkalmunk beszélgetni, így nem is ismerjük egymást igazán, csak köszönni szoktunk egymásnak, mikor összefutunk. Viszont vannak jelek, hogy bejövök neki. És ez már régebben is így volt, még a barátom előtt, már akkor is nagyon tetszett nekem a srác, de mivel nem kerültünk egymáshoz közelebb, nem történt semmi. Viszont a barátom udvarolt, így elkezdtem vele járni. Nem gondoltam, hogy ilyen komoly lesz a kapcsolatunk, ezért nem is gondoltam rá, hogy ezzel később probléma lehet, de úgy tűnik, most ez a legnagyobb gondom. Szeretem a barátomat, le tudnám vele élni az életemet, és ő már azt tervezgeti, hogy lassan össze is költözhetnénk. Én viszont most megijedtem, hogy akkor soha többé nem lesz már senkim rajta kívül?! Hisz ott van még ez a srác... és már napok óta csak rá tudok gondolni, nagyon kikészít. Mondtam a barátomnak is hogy elbizonytalanodtam, de nem tudom, hogy ez csak sima kapuzárási pánik, vagy már nem szeretem eléggé a barátomat? Ezért szeretném megismerni ezt a srácot, hátha rájövök, hogy sokkal jobb a párom és utána békén hagy ez a gondolat, vagy pedig rájövök, hogy ő kell nekem, és nyugodt szívvel hagyom el a barátomat, hisz akkor nem szeretem eléggé. A probléma, hogy a srác elég félénk, és így hogy van barátom, nem is akarok közeledni (ami érthető), de valahogy mégis csak meg kell ismernem. Nem akarom elcseszni, de nem tudom, mi a helyes döntés. Szóval hogy kéne közelednem felé?

19/L


2013. márc. 17. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
ha barátod van,minek ismerkednél?legyen már annyi benned,hogy legalább szakítasz,ha ismerkedni akarsz,ne nézd hülyének egyikőjüket sem,mert így két szék között a padlón landolsz majd.
2013. márc. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia. most én is hasonló helyzetben vagyok. csak én 4 éve vagyok együtt a barátommal és 3 hónap múlva összeköltözünk... csak hogy találkoztam egy régi ismerőssel, és nagyon jól néz ki, tetszem is neki, és eszméletlenül szimpatikus. nem tudom mit tehetnék. egy folytában gondolkodom, mert bár szeretem a barátomat, mégis azért bennem van hogy még nem éltem ki magam, és ha összeköltöznénk utána derül ki, hogy nem megy az egész? ha jutottál valamire írd meg.


20/L

2013. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 norbi1101 válasza:
Igy hogy félénk a srác nehéz, de probálkozz valami nagyon klasszikus pasizos dumával ,hogy mindenképpen lessen neki hogy közeledni szeretnél felé, szóval ilyen mondszer sztem müködik... 26/F
2013. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!