Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy felfigyeljenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy felfigyeljenek rám?

Figyelt kérdés

kb. 3 hónapja szakítottam a barátommal és azóta nem nagyon ismerkedek fiúkkal mert egyszerűen nincs kivel, mert ugye ha találok is valakit nem nagyon merek ismerkedni pedig nagyon jó lenne. akár csak fiú barátnak is. szerintetek hol kellene ismerekednem?

15/L



2013. márc. 17. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Most fogsz kapni néhány privit :)
2013. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Emberek ***** válasza:
itt nem az a kérdés, hogy hol kellene ismerkedned, hanem az, hogy mit kellene ahhoz csinálni, hogy "sikeres" legyél. amihez nem kell mást tenned, mint egy kis önbizalmat növelni. anélkül sajnos nem megy.
2013. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Privi lavina :)
2013. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt írod, találni találsz, csak éppen nem mersz ismerkedni. A gond ott lehet, hogy valamiért visszafogottabb lettél. Ez talán a korral jár, de lehet, hogy nem vagy túl még a szakításon, nem tudom. Nézd meg, miben változott a viselkedésed.
2013. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igazából szerintem túl vagyok rajta mert nem volt egy iagzán mély kapcsolat meg 2 hónapig tartott (mondjuk ő volt az első komolyabb barátom) az a baj ugye h én nem írhatok rá mert arról mindenki azt mondja h de cink már h a lány írt rá meg h a fiúk nem szeretik az ilyet meg...
2013. márc. 17. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!