Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetnék dominánsabb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék dominánsabb, hogy a csajok jobban felfigyeljenek rám?

Figyelt kérdés
Mivel tudnék dominánsabb lenni a többi srácnál, h sikeresebb legyek a csajoknál. Nem vagyok megáldva vmi nagy mérettel (testmagasságra gondolok: 170 cm vagyok,60 kg). Az lenne a lényeg, h vannak e ilyen módszerek, amivel jobban felkelthetném a csajok érdeklődését pl.: suliban amikor sok srác is van a közelben,csajok mellett. (bunyózni nyílván nem szeretnék, mert azt nem tartom jó ötletnek főleg suliban, viszont biztos vannak más alternatívák)Normális válaszokat várnék, mert komolyan foglalkoztat ez a kérdés.
2011. okt. 24. 08:25
1 2
 1/15 Beviz Elek ***** válasza:
69%

Nem kell izmos májergyerek legyél BMW-vel egy NORMÁLIS csaj megszerzéséhez. A probléma a csajjal való viselkedésnél van. Ott kéne dominánsabb és határozottabb legyél. Ha valaki bejön neked, nem úgy viselkedsz mint egy átlag csajjal. Én pl mindent elrontottam ha valaki tetszett. Pedig kicsit oltogatni kell, haverfélére kell venni a dolgot nem pedig talpnyalóra (én itt rontottam el). Ha meglesz a csaj, akkorsem szabad mindent megtenni érte. Előző bnőmet nagyon szerettem, bármit megtettem érte, így ha valami nem úgy volt ahogy szeretné, ment a hiszti. Már bánja, de én rontottam el mert elkényeztettem amit megszokott anélkül hogy észrevette volna.

A jelenleginél nincs ilyen baj, hiszen nem hagyom magam, tud sétálni, vonatozni, néha ha szeretne valamit, direkt nemet mondok azért, hogy ne szokjon hozzá hogy mindent ráhagyok. Néha kicsit hanyagolni kell, nem szabad csak vele foglalkozni, mert ha később kicsi levegő kell, nem kapod meg.

Lényegében viselkedj egy kicsit úgy, hogy amit akarsz azt meg KELL kapjad, illetve picit érezze, hogy ha hibázik, akkor elveszít.

Eddig szerelmes voltam és azt kaptam meg tőle amihez kedve volt. Most nem vagyok az, így viselkedek és bármit megkapok.

2011. okt. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Gyúrd ki magad. Minden töpszli (176 cm, azaz átlagmgasság alatti) pasi ezt csinálja.
2011. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Te, kedves első válaszoló, nem is találok szavakat hogy mi vagy, ha ilyen módszerekhez kell folyamodj...undorító amit írtál, így csak az viselkedik, akinek pöttöm önbizalma van mindenki előtt. Ilyen kapcsolatban alsó és felsőbbrendűség van, nem szerelem, max. függés. Le vagyok döbbenve...


Kérdező, ha dominálni akarsz, kezdetben légy elérhetetlen (az mindig vonz), de kedves, nem elutasító, laza és higgadt (ne hóldkóros flegma). Mindig az a vezér, aki higgadt és nem fél, uralja a helyzeteket és nem a másikat, a párkapcsolatban pedig rettentő odaadó. Ha ezt a kombót vki elutasítja, az lelki beteg.

2011. okt. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Beviz Elek ***** válasza:
Persze hogy undorító amit írtam. Nem ilyen kéne legyen egy kapcsolat, de mivel a nők mindig többet és többet akarnak, ezért meg kell húzni a határt. Sajnos olyan könnyű a nőket elkényeztetni, hogy egyik fél sem veszi észre aztán jön a rinyálás. Ha nem lennének telhetetlenek, nem lenne gond. Ez van sajnos...
2011. okt. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyél laza, haverkodj nyugodtan a lányokkal is, de csak udvariasan, ne feleljtsd el, hogy ők egy másik nem, magyarán azok a viccek, amiket általában elsütsz menjenek át ezen a szűrőm. Kérdezhetsz felőlük, érdeklődhetsz róluk, de semelyik lányra ne tapadj nagyon rá, mindegyikkel legyél egy picit jóban.
2011. okt. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ma 10:12


A nő nem kutya és nem gyerek, hogy nevelni kéne. Az előző barátnőddel volt gond, nem pedig az egész női nemmel ...

2011. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Beviz Elek ***** válasza:
Ha az előzővel lett volna gond, akkor nem izgatna a dolog. De sajna mindenkire igaz. Legtöbben az egyensúlyt szeretnék megtalálni, de mire észbekapnak már nincs középen a mérleg. A megszokás, a ráhagyás, a szerelem, a ragaszkodás az oka az egşesznek.
2011. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:31

Kitartok Én is a véleménye mellett!

A tapasztalataim ugyan ezek és nem egy nőnél hanem nagyon soknál...

A nőknek szükségük van egy rövid pórázra mert különben elqurvulnak...természetes olyan dolgokat várunk el mi is amit tőlünk is elvárhatóak!!!!

2011. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 General ***** válasza:
73%

Az elsőnek tényleg igaza van valamilyen szinten. Ha behódolsz a másik akaratának, akkor véged van. Ez nem azt jelenti, hogy nem tehetsz meg neki semmit. De hogy visszakanyarodjak a kérdésedhez:

- kondizz, sportolj! A magabiztosság építésének egyik alapköve a jó kondició. Nem kell kigyúrt állatnak lenni, viszont a testtartásodat meghatározza, ami pedig a kisugárzásodat.

- a lányok akarjanak veled lenni pl: ők menjenek hozzád beszélgetni, de te hagyd ott őket. Nem paraszt módon, de mielőtt kifogy a téma hagyd ott akivel beszélgetsz azzal, hogy legközelebb folytatjátok.

Még persze egy csomó ilyen dolog van, de ha nem vagy elég határozott, akkor az egész szart sem ér. Plusz úgy kell öltöznöd, hogy tetszél a lányoknak. Legyenek lány barátaid, akikkel megszokod a lányokkal való kommunikációt. Még az is lehet, hogy segítenek a megfelelő ruhák kiválasztásában. (a ruha igenis sokat számít: nem a márka, hanem az összképed)

2011. okt. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen azoknak, akik eddig válaszoltak. Legfőképpen a 9:31 es válaszolónak ill. az utolsónak.

9:31 es és azt hogyan érhetném el ill. játszhatnám el, hogy elérhetetlen vagyok?

Én kivül-belül tökéletesen érzem magam (nem egóból mondom), hisz ha van egy kis szabadidőm akkor itthon ill. a szabadban sportolok (gondolok itt a bicajozásra, fekvőzésre)és ezáltal fittnek érzem magam. Csajokkal is mostanában elég sűrűn tudok beszélgetni, mert a sulimban több csaj jár :D Meg, ha adódik egy olyan helyzet, h megismerhetek egy csajt, akkor élni szoktam a lehetőséggel (útbaigazítás, kinyitom-beengedem az ajtónál stb.) De akkor ezek szerint nekem az lehet a problémám, h még ennél is határozottabbnak kellene lennem. Ja és még annyit, hogy nagyon higgadt vagyok ill. megfontolt, lehet hogy túlságosan is.

2011. okt. 24. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!