Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan akivel eltudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akivel eltudnék beszélgetni msnen, és tudna adni csajozási tanácsokat egy fiúnak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 23:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%
igen az nekem is kelene,egy jo par tanacs! leci aki tud kuldjon privat e-mailre:D
2009. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Csajozási tanács: Szakadjatok le az msn-ről és menjetek ki a mélyvízbe. Gyakorlat teszi...
2009. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az előző válaszol és az én nevemben is előre köszönjük!
2009. szept. 15. 23:09
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
küldtem a címemet emailben ^^
2009. szept. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
87%

[link]


OLVASGASD!!!

csajozás \ kezdő csajozőknak menüpontban

ÉS GO KI A TEREPRE ÉS ISMERKEDJ (ELEINTE CSAK BESZÉLGES)

2009. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Legelőször is ismerkedni kell. Nem tolakodóan, hanem kedvesen mosolyogva, udvariasan (ez ma már kihaló félben van, úgyhogy a lányok értékelik!). Aztán beszélgetni valami teljesen hétköznapi témáról, attól függően, hogy éppen hol szólítottad le a csajt. ( Egy zajos helyen szerintem nem lehet ismerkedni!) Ha buszmegállóban, akkor megkérdezheted merre tart, ha boltban, akkor segíthetsz neki levenni a polcról amit éppen szeretne... Ilyesmire gondolok. Egyébként hány éves vagy?
2009. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
79%
Köszi!
2009. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
Ez a köszi most őszinte volt, vagy szerinted hülyeségeket írtam?
2009. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%

Én lány vagyok azért írtam ilyeneket. Nekem ezek jönnének be, és a baráti körömben sem azt szeretik a lányok, ha azzal megy oda egy pasi, hogy tetszik a segged!

24/L

2009. szept. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
70%

háháhá, és hogy lepontoztak :D

Pedig a többiek is ezt mondták, nem hiszem hogy ennél jobb tanácsot mondhatna bárki is bármilyen oldalon, vagy chaten.

Ki kell menni és próbálkozni. Persze mindenki fosik az elején a beégéstől, én is fostam. Elárulom hogy MINDENKÉPP be fogsz égni párszor, na bumm, több is veszett Mohácsnál. Viszont azt a hibát nem követed el újra, aztán már azt sem, aztán amazt sem, aztán egyszer csak összejön. Ettől megjön az önbizalmad és egyre gyakrabban jön majd össze. Nincs semmilyen nagy titok, csak a rutin. Azt meg nem tudod máshogy megszerezni, még a világ legtutibb csajozós weblapján sem, csakis a gyakorlatban. Sok sikert.

28/F

2009. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!