Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Meghívtok 1 lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Meghívtok 1 lányt magatokhoz többször is hogy ott aludjon úgy h a lány iránt semmit nem éreztek? ( tehát csak barátként tekintek rá )

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Barátként nem igazán.
2013. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi a farkunkon keresztül gondolkodunk, ha áthívnak és mellette fogsz aludni, akkor 100%, hogy próbálkozni fog.


Gondolkozz már, csak úgy nem hívogatom a barátaimat, hogy te, aludj már nálam ha van kedved.

2013. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vigyél kotont ha nincs a fiúnak.
2013. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha nem történik semmi mégis meghív legközelebb is?
2013. márc. 17. 18:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Reménykedik...

De mit csináltatok? Mert filmezésen kívül mást nem nagyon tudok elképzelni fiú-lány barátok között ottalvós programnak. De ugye az ottalvás már elég intim, ezért ahhoz már elég nagy szintű bizalom kell. Ezt csak olyan esetekben tudom elképzelni, amikor szeretitek a másikat, de nagyon nem jöttök be egymásnak, és ezt mindketten tudjátok. Na ez nem az az eset ezek szerint... Akkor pedig hagyd, hacsak nem érdekel téged is.

2013. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem történik semmi utána nem fog hívni, vagy ha egyáltalán nem próbálkozott és úgy hív meg, akkor lehet hogy most fog próbálkozni.


Vagy az ég világon semmit nem csinál veled, közben a haverjainak azt mondja, hogy kétszer megvoltál neki. Te meg nem tudod letagadni, vagy legalábbis kevesen fogják elhinni, hogy kétszer nála aludtál... persze... érted már? Nem fogod tudni levakarni magadról, ezért ha tényleg nem akarsz tőle semmit, akkor inkább ne, mert besértődik és tényleg ezt fogja terjeszteni (sok az ilyen hülye csávó, bevágódni a haveroknál). Simán el tudom hinni, hogy hátsó szándékból hív fel magához, még ha nem is csinál semmit.


Ha egyszer elhívott, de nem történt semmi, utána ha még egyszer elhív és elmész, de csak akkor, ha te akarsz tőle valamit, mert ha ne adj Isten tényleg próbálkozna, be fog sértődni, és ezt fogja terjeszteni, de hát megvoltál neki, 2szer feljött.


A lényeg, ebbe ne menj bele, mert a férfi a farkánál fogva gondolkozik, ha ronda lennél, nem tetszenél neki, le se szarna. Hidd el nekem, ilyen nincsen.

Én se hívnék át senki olyat, lányt, aki nekem nem tetszik. Ronda dolog, de azzal én nem is barátkozom.



Óvatosan.

2013. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az előző összefoglalta!
2013. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attttóó' függ... Ha azért, mert másutt laksz, és valami rendezvény miatt aludj nálam, az okés, nem feltételn kell mögé bármit is látni. De csak úgy áthívni, NO COMMENT :DDD
2013. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
20 km van közöttünk .. nem volt semmi rendezvény vagy olyan dolog ami miatt nem tudtam volna hazamenni egyszerűen csak felvetette az ötletet miért nem alszok nála? ( ez a 2. alkalom )
2013. márc. 17. 18:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell az előzőekre hallgatnod. Én is fiú vagyok és ezt már én is csináltam. Menj el párszor.Lehet hogy tényleg csak próbákozni akar.Ezt már neked kell endöntened. Megnéztek egy filmet aztán minden megy a maga utján.Én nem is beszélek rólla a haveroknak.Tudják hogy itt aludt és csak annyit mondtam,hogy aludt.Szóval nyugi.NNem minden pasi ugyanolyan
2013. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!