Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Borzalmasan tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmasan tetszik egy lány a buszról (többször is egy buszon utazunk). De eléggé bátortalan vagyok, mit javasoltok?

Figyelt kérdés

A belső és külső adottságok adottak. (nem szeretnék mentegetőzni és képet küldeni, most nem ez a lényeg).


Nem tudom legyőzni ezt a bátortalankodásomat. Nem vagyok nyomulós, de ez a lány megfogott belülről és nagyon szép nem utolsó sorban! Azt hiszem szeretem...


2012. márc. 21. 20:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
2012. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Csak köszönj rá és figyeld a reakcióit, mosolyogj. Azán mondj valami igazat: "láttalak már ezen a buszon, de nem ismerjük egymást" ... aztán megint figyelsz. "Te is itt laksz Köncsögpusztán" ... (válaszol) ... stb
2012. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Azt mondtad ugye, hogy a buszról ismered. Szoktál vele beszélgetni is, vagy csak látod őt? Honnan tudod, hogy milyenek a "belső adottságai"?
2012. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Majd én megadom a kellő lökést, h elinfulj: ha nem szolítod meg, talán soha többé nem látod és azon fogsz rágódni h mi lett volna ha.. ! Sok szerncsét ;) ezt a bárortalanságot neked kell legyőznöd.
2012. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy még ráköszönni se merek.


Igen, a buszról. Csak látni szoktuk egymást reggelente a buszon, de nem ismerem és nem szoktam beszélgetni vele.

Nem tudom. Valahogy belülről érzem, ahogy a szemébe nézek, aféle "tisztaságot" látok. Nem azt az öztönös fiú érzést érzem olyankor, hogy de jó lenne lefeküdni vele, hanem azt, hogy leélném vele az életem. Tudom ez így fura, hogy ilyen hamar, de ez egy érdekes belső érzés... Mint hogyha, régóta ismerném, pedig csak párszor láttam.

2012. márc. 21. 20:56
 6/41 A kérdező kommentje:

#4! Igen, ezen rágódok én is.


Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 21. 20:57
 7/41 anonim válasza:
Melyik településen laksz? Nekem is van egy fiú aki nagyon tetszik a buszról.:)) A véletlen műve lenne, ha te lennél az. :)
2012. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

#7! Én egy M betűvel kezdődő városba utazok ezzel a busszal.

Jó is lenne, ha Te lennél az, aki nekem tetszik és én, aki neked! :DDeez sajnos abszurd.

2012. márc. 21. 21:00
 9/41 anonim ***** válasza:
nem ez egyátalán nem fura. tudom miről beszélsz. azért is kérdeztem, hogy miből tudod megállapítani, hogy milyen egy lány belülről, he nem is ismered. de ezek szerint meg lehet. és persze fordítva is... 3. vagyok
2012. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
#3, értem.Nagyon rossz érzés ez. Na mindegy. Valahogy túl élem. Úgysem merek kezdeményezni, sajnos. Félek a kudarctól.
2012. márc. 21. 21:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!