Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én ezt nem bírom tovább....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt nem bírom tovább. adtok tanácsot? Ki vagyok, kész vége.

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok...tudom, hogy most nagyon le fogtok offolni a korom miatt, de én is ember vagyok, és én is érzek...A nyáron megismerkedtem egy fiúval 17 éves a srác...ebben a hónapban lesz 18. Nagyon, de nagyon egymásba szerettünk a fiú kedves, aranyos, jószívű volt nagyon...szeretett, bemutatott a családjának, ajándékokat kaptam tőle stb tényleg nagyon szerelmesek voltunk...jártunk majdnem 7 hónapig, de az utolsó hónapba megváltozott a kapcsolatunk...mindig lányokkal lógott és féltékenykedtem és nem bíztam benne :// Tudom, hhogy nagy hiba volt, de követünk el hibákat :/ Ezért szakított velem 1 hónapja...tegnap összejött egy csajjal hát én szerintem nem szép csaj és idegességemben ellhordtam mindennek a fiú előtt...nagyon szeretem a srácot...vissza akarom kapni, szükségem van rá, nem bírom nélküle...se enni, se inni se semmit nem tudok csinálni csak bőgni...nem első tini szerelem volt, de nála nagyon különlegeset érzek, de most vagy megjátsza, hogy hallani sem akar rólam vagy tényleg így van, de ha össze is veszünk pár napra rá fel is keres...ma nagyon összevesztünk ezen a csajon...nagyon ki borultam...tudom, hogy ha szeretünk valakit azt engedjük el, de nem megy....szeretem és senki más nem kell....arról nem beszélve h egyfolytába iszik meg bulizik mostanában de jó nem zavar...18 éves lesz élje ki magát...én meg persze itthon szenvedek betegesen :/ Mit tegyek? :((

2013. márc. 17. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Kérj bocsánatot és próbálj meg túllépni rajta.

Tudom,hogy sz@r,de mást nem nagyon tudsz.

2013. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Aztamindenit...:'D

Valaki nem tudna segíteni abban, hogy hogyan hagyhatnám el ezt a bolygót?X)

2013. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ASOT ***** válasza:
De én segítek, csak pénz kéne, pontosan 4 milliárd Euro h megépítsem az űrhajót.
2013. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vedd észre: MÁR MÁSSAL VAN. Nem te kellesz neki, nem kellesz neki. Szakított. Tudod mit szoktak ilyenkor csinálni az összetört szívek? Bőgni, szomorkodni, szenvedni hetekig, hónapokig, aztán majd elmúlik.! Mi lenne ha kicsit hinnél az idősebbeknek: hamarosan nem fogsz már annyit gondolni rá. Még csak 14 vagy. El se tudod képzelni, például a 18-adik életéved is nagyon messze van még! Nagyon.

Majd lenyugszol. Ennyit lehet ilyenkor tenni.

2013. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

14évesen mindenki úgy érzi, hogy az adott kapcsolat milyen különleges és nem csak egy tiniszerelem stb. Pedig az. Erre később te is rá fogsz jönni.

Kérj bocsánatot és engedd el. Többet nem tehetsz és így legalább nem lesz köztetek harag.

2013. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De nagy problémáid vannak hallod-e -.-

jól tette,hogy elhagyott.. írásod alapján hülyének és idegesítőnek tűnsz nekem

15/F

2013. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 valaki a tömegből ***** válasza:
Hát szépen lejárattad magad előtte mit ne mondjak. De ha maradt egy kis értelem abban a hormonokban fürdő agyacskádban most békén hagyod azt a srácot legalább is egy időre biztosan, a saját érdekedben is mondom ezt. Ez egy nehéz időszak most a legfontosabb hogy lenyugodj és gondolkodj el azon mi lesz a legmegfelelőbb lépés ebben a helyzetben.
2013. márc. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4! igaza van

azzal, hogy a csajt lehordtad, nem is értem miért, sajnálom csak Magadat égetted, ilyen nem csinálunk

ha nem foglalkozol vele annál jobb,

ebből már nem lesz semmi, sajnos

2013. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem hülye, nem idegesítő szerintem.

Egyszerűen csak egy fiatal lány aki szerelmes.

Közhely, de majd az idő megoldja, nem nagyon tudsz mit tenni.Sajnos a kapcsolatok általában véget érnek, főleg ilyen fiatalon. De majd ahogy múlik az idő, a szenvedésed is csökkenni fog.Majd szépen elmúlik. Találkozz barátnőkkel, beszéld ki az érzéseid, sírj, majd próbáld helyrehozni magad. Ne agyalj rajta,vidámabb zenék, filmek, hobbi ami feldob. Sokat fog segíteni. Ne gubózz b.

2013. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Miert kell lehordani szegeny kerdezot? Faj a szive. Szarul van volt mar mindenki eleteben ilyen!

Kedves kerdezo! Egyel sok csokit mozdulj ki, legyel a barataiddal, kerj bocsanatot a volt baratodtol, es majd idovel minden jobb lesu. Csak nem szabad hogy magadba zuhanj ennyire! Vasarolj anyukaddal vagy a baratnoiddel es egyel sokat nehogy a vegen meg valami bajod legyen hogy keveset eszel. Es fel a fejjel! :)

2013. márc. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!