Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye más számára is kiábrándít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye más számára is kiábrándító, hogy a lányok nem becsülik, nem tisztelik, nem szeretik a rendes, kedves, jó fiúkat, de a rossz, bűnöző életű, minden csajt megcsaló állatokra meg buknak?

Figyelt kérdés
Én elkezdtem rosszá válni és máris le tudtam szopatni egy csajt ingyen, míg jó fiú voltam, még csak smárolni sem akart velem egy lány sem. Ki érti a lányokat? Szánalmas ez a hozzáállás, azt mondják, hgy rendes fiúkra buknak, de amikor több éven át ilyen voltam észre sem vettek, aztán valahogy kezdtem megunni a jó fiús életet meg úgy változtam talán a sok csalódás miatt és elkezdtem piálni, bulizni,hazudgálni és eéletem első csókja is így jött össze, különben jó fiúként csak egy aanyos kis senki voltam a szemükben, mint valami kiskutyára úgy néztek rám. Amikor meg részegen csináltam a cirkuszt egy rakás jó csak körbevett és nyomult rám kettő közülük.
2013. márc. 18. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

lehetsz úgy is jó fiú, hogy néha bulizni mész meg ócska műbőr kabátot hordasz...


amúgy mit takart nála, hogy jó fiú voltál? nem jártál sehová, csak otthon tanultál? vagy azért eljártál bulizni is? meg mondjuk a külsődön is változtatott a 'rosszfiú' image?

2013. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer már volt ez a kérdés. Amúgy meg szánalmas vagy kérdező...
2013. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most aztán büszke lehetsz magadra.
2013. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a király!!!!!!!!!
2013. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Taníts minket Ó Mesterek mestere!
2013. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a nők nem egyszerűek sokszór ők sem tudják valójában mit akkarnak nincsenek tisztában saját magukkal míg elviekben rendes fiúkel de igazáből egy nőnek férfikel férfias tulajdonságokkal a kedves rendes nem pont ez de ez is kell kiel tapasztalani a nőkel való bánásmódot ez van ez nem egyszerü de megéri :P a szeszúális vágyaidat te sem tudod írányítani csak bennük másra jön elő mint belőed ..
2013. márc. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyszerű.Nincs olyan szó,hogy "hazudgálni".

Legfeljebb hazudozni lehet.

2013. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a kérdező szerintem jófiú alatt nyálas, megalázkodó balfa.szt ért, azok elől pedig menekülnek a nők, jogosan.
2013. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!