Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek az rossz hozzáállá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rossz hozzáállás, hogy 17 éves fiúként nem kezdeményezek (hogy megismerjek egy lányt stb. ), hanem várom, hogy a lányok kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés
Eddig csak 4 lány kezdeményezett, de nem voltak szimpatikusak. :/
2013. márc. 16. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

eléggé felezi-negyedeli az esélyedet arra,hogy találj magadnak barátnőt,szóval szerintem igen. Bár manapság sokszor kezdeményeznek a lányok,azért mégsem az a megszokott. Meg ha tényleg akarsz valamit,akkor azért "áldozatot" kell hoznod olykor..

16/L

2013. márc. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz hozzáállás de nem vagyok tisztában vele hogy tizenévesként ez most hogy működik. A fiú aki kezdeményez a lány aki dönt. Mivel a kezdeményezéshez kell fantázia és bátorság ez a feladat a férfi próbája volt :P
2013. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a megaláztatás, a nyílvános kigúnyolás és leégésed elterjesztése is.


Amúgy nem negyedli hanem ezredeli az esélyeidet :D Ha ronda vagy "milliomodolja"

2013. márc. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem is kapásból tizedeli..ebbnen a cipőben jártam én is anno, tudom..
2013. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok a maradi, de a lány rád mosolyog meg kedves veled.. de az első lépést te teszed meg..
2013. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most azt írnám, hogy ha nem kezdeményezel, akkor egyedül maradsz... de látom, hogy már 4 lány is kezdeményezett nálad. Akkor lehet, hogy Neked ez be fog jönni.


Nem szeretem, ha egy fiú azt várja, hogy a lány tegye meg az első lépést! Nem férfias. De megértem, ha 17 évesen félénk vagy.

2013. márc. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!