Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjam meg neki hogy tetszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel régen csak barátok voltunk meg minden de nekem most tetszik...És amúgy nagyon kedves velem szóval nemtudom h mondjam meg neki hogy tetszik nekem ne???

2013. márc. 18. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Veszíteni valód nincs és legalább nem fogsz ezen rágódni.
2013. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen csak félek h rosszban leszünk mert én nem tetszem neki :(
2013. márc. 18. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem tetszel neki? :(
2013. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát mert nekem a legjobb barátja azt mondta h más tetszik neki :(
2013. márc. 18. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt mikor mondta?
2013. márc. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát nem tudom...Mert én is úgy gondolom (és érzem) h más tetszik neki de közben meg nagyon jól elvan velem és télleg sokat beszélgetünk meg minden úgyhogy ezért nem értem :((
2013. márc. 20. 13:18
 7/7 anonim válasza:
jajj te mond el neki ne légy olyan buta mint én ..:D mondjuk én annó elmondtam a srácnak amikor megkérdezte és nem történt semmi semmi ...:D szóval mond el neki ha jó a reakciója :D még adhtsz neki 1 puszit is :D
2013. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!