Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti melyik pasit választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés

1. ÍJó képű, sármos, szereti a focit, sok barátja van, rendszeresen jár bulizni, nagyon izmos:D


2.Gazdag, öregedő, általában dolgozik, (az ő fizetése miatt dolgoznod se kell), eltart, egész nap othon lehetsz, sokat várásrolhatsz és telefonálhatsz és stb stb... :D


Na melyiket választanátok?



2013. márc. 18. 19:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Semmit nem mondtál a belső tulajdonságokról!! Így nem választok! Cöhhh
2013. márc. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
de azért egy gazdag pasi jobb lenne:D ha megvenne midnent amire vágysz:D
2013. márc. 18. 21:00
 13/15 anonim ***** válasza:

figyelj... nem fogok hazudni, nem hátrány ha gazdag, DE csak ezért nem fogok összeállni senkivel.. és engem nem fog eltartani, kényelmetlenül érzem magam ha valaki helyettem fizet... én biztos dolgoznék, akármennyit keres a párom.. de amúgy a pénznek nagy jelentősége max gyerekvállaláskor lesz számomra.

3-as voltam.

2013. márc. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
azt választanám aki szeret engem :)
2013. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egyik se tetszik nem tetszik, hogx rendszeresen jár bulizni, skkor folyton féltékenykedhetek miatta, a másik meg öreg és az se kell, főleg, mert nem találkozhatom vele.
2013. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!