Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti a helyemben melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a helyemben melyik fiút választanátok? Érdemes még várnom?

Figyelt kérdés

Van két fiú, mindkettő osztálytársam. Az egyikük (legyen M) már pár hete egyértelmű jeleket küld felém, pl állandóan néz, többször megérintett már, stb.. De sosem jön oda hozzám beszélgetni szünetekben. A másik (legyen T) ő is sokszor néz engem órán, de ő több szünetben is odajön hozzám beszélni, hülyéskedni. Külsőre mindkettejük tetszik, de M-nél érzek valami bizsergést, amikor hozzámszól vagy rám néz olyan jókedvem lesz, szinte a "fellegekben járok". Amikor hozzámszól csak nézem a szemeit, elveszek a tekintetében, de persze válaszolok is, de ilyenkor biztos, hogy elpirulok. T-nél nem érzem ezt a jó érzést, vele úgy beszélgetek, mintha régóta ismernénk egymást. Észrevettem, hogy ha pl szünetben beszélek T-vel, akkor M olyan furán néz minket.

Érdemes várnom, hátha közeledik felém M, vagy inkább hagyjam és T-t válasszam? A múltkor egyik ismerősöm megkérdezte, hogy együtt vagyunk-e T-vel, mert olyan aranyosak voltunk együtt, meg sokszor szokott vele látni.. Ti kit választanátok a helyemben?? 17/L


2012. dec. 17. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok de az "M" gyerek jön be neked és te is neki.Ő az a fiú aki mindent megadna érted ezt komolyan mondom .. :)
2012. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Azt kihagytam, hogy M-el annyi a "baj", hogy tetszik az egyik barátnőmnek is
2012. dec. 17. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor lépj még nem késő .. :)
2012. dec. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem tudsz közülük választani, sőt ha egyáltalán megfordul olyasmi a fejedben, hogy választani kell, akkor lehet egyik sem az igazi. Igaz én férfi vagyok, de mindig tudtam, hogy kivel szeretnék lenni és csak ő érdekelt olyankor...
2012. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tudsz valami tanácsot adni, hogy én hogyan közeledjek a fiú felé? Konkrétan nem tudok odamenni hozzá és beszélgetni vele, mert ez a barátnőm az osztálytársam. Amikor nagy ritkán kérdez TŐLEM valamit M, akkor már szinte a barátnőm válaszol neki helyettem.. Szóval érted, viszont nem akarom megbántani a barátnőmet sem, de a fiút sem szeretném "elszalasztani".. Mikor mesélem a lánynak, hogy beszélgettem vele, meg itt-ott megérintett, mosolygott rám, akkor ő kitalál olyanokat aminek a fele sem igaz, hogy pl letapizta meg bókolt neki, közben meg összesen 2 év alatt beszéltek vagy 2-3 mondatot, meg M a barátnőm közelébe se megy..

Bocsi, hogy most itt ennyit írtam. Szerinted hagyjam a fiút?

2012. dec. 17. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne hagyd neked M jön be a leírás alapján.

de neked is kell tenned valamit hogy kialakuljon valami.beszélgess vele az érzéseidről vagy egyéb belsőséges dologrol hiszen nem egy havert keresel gondolom :)

2012. dec. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd semmiképp sem. Figy gondolom barátnődnek régebb óta bejön.Volt ideje cselekedni de nem tette .. Most akkor neked azért miért kéne szenvedned ? Egyébként ahogy írtad a srác nem is közeledett hozzá még hozzád igen .. Akkor miről beszélünk.Hívd el valahova ahol csak ketten vagytok és úgy dumáljatok mond neki hogy hiányzott neked meg érdekli hogy mi van vele.Így dumálgass vele egyszer kétszer és ha nem lép hívd el valahova és voala :)
2012. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na mi lett blőlle ?
2013. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!