Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ha egy férfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy férfi azt mondja egy lányra, hogy helyes?

Figyelt kérdés
Jól érzem, hogy ez inkább olyan "kedvesaranyos" kategória, és nem az a "igazán tetszel, mint nő" szint?
2013. márc. 18. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
arra szoktam mondani, hogy helyes, aki tetszik
2013. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha felváltva használja a széppel, akkor nem feltétlen
2013. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem jól érzed
2013. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt mindenki válogatja...

de ha én azt mondom egy csajra, hogy helyes

akkor szimpatikus, rendben van a leány, ha úgy hozná a sors akkor jobban meg is ismerném

2013. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ASOT ***** válasza:

Sosem mondom azt egy nőre, hogy helyes ez itt kezdődik nálam :)

De lehet h csak kedvességből monodm habár hülyén hangzik , vagy mert tényleg szép.

2013. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nahát, örülök ha így látjátok.


Valójában én is a "szép" szót hiányoltam kissé. Az hogy szerinte helyes lány vagyok, annak örültem, az kedves, de hogy az arcom is "csak" helyes, annál már úgy éreztem mintha azt mondaná hogy "ne aggódj, nem vagy ronda, csak nem az én esetem".

2013. márc. 18. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!