Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová tűntek az értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek az értelmes, tanult, helyes férfiak?

Figyelt kérdés

Próbálok ismerkedni, mert nem rég lett vége egy komoly kapcsolatomnak, de így baromira nehéz párt találni, hogy vagy csak bunkókkal hoz össze a sors, akik ráadásul még tanulatlanok is, vagy okosakkal, de nekik meg van egy bizonyos szintű kattanásuk:D Ráadásul úgy látom, az alatt a pár év alatt, amíg én kapcsolatban voltam, vagy óriásit változott a világ, vagy sose láttam kompletten a világot, mert 10 fiúból 8 csak meghúzni akar..pedig nem vagyok az a mindenemet kipakolom a kirakatba lány.

Milyen szórakozóhelyre menjek, ahol egyetemistákkal ismerkedhetek, milyen helyeket ismertek?


Én jövő szeptembertől fogok egyetemen tanulni, de addig sem szeretném az időmet bunkó idiótákra pazarolni...egyedül maradni meg még inkább nem szeretnék.


21/L



2012. szept. 12. 11:33
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

Sajnos valóban ennyire elfajult a világ.Emlékszem még 3-4 éve hajaj egész más világ volt.

Én technikusnak tanulok.Majdnem egyetemi szinten.

Valóban nehéz ismerkedni.A sok fiatal nagyon el lett eresztve,és azt hiszi,hogy szórakozásból áll a világ.Majd valaki eltartja...

Én nem igen tudok olyan helyet ahol kifejezetten egyetemisták tanulnak.

F19

2012. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:

*nem tanulnak hanem szórakoznak

bocsi elírtam

2012. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Ha Pesten vagy Pécsen laksz, tudok pár tippet mondani, ahol normális, egyetemista fiúkkal tudsz ismerkedni, táncolni, stb és a legtöbbje nem csak arra hajt...
2012. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
86%
Könyvtárba.Amúgy köztünk,diplomások közt is van igazi suttyó.Elég gáz ha ilyen szemmel nézegeted az embereket.
2012. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Általában az egyetemen
2012. szept. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok:)


És miért lenne gáz, hogy értelmes férfival akarom tölteni az időmet és nem suttyó, V kivágású pólós, nagy dumás, ostoba kölökkel? :) Ha elfogadható érvet tudsz mondani, meghajolok előtted:)

2012. szept. 12. 11:46
 7/39 Mókusgyilkos ***** válasza:
72%
először is: nem m1 h vki okos vagy értelmes :D másodszor az észt nem papírra osztják :) + [mivel engem ez érdekel ezért ezzel példálózok] mennyi ideje lesz rád mondjuk 1 ÁOK / EK szakos egyetemista fiúnak ?:) + neked mennyi időd lesz rá jövőre? attól még h vki asztalos v tököm tudja lehet értelmes v akár okos is max az a különbség h ő bútorokat szeret vagdosni én meg majd embereket akarok vagdosni :D
2012. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
ez a "Sajnos valóban ennyire elfajult a világ.Emlékszem még 3-4 éve hajaj egész más világ volt" annyira vicces volt :D :D egy 19 éves szájából..a szűrő más,amelyen kersztül a világot nézed..15évesen persze h másnak látod,mint 19,és 21évesen is másnak,mint majd 30évesen.. a világ nem ilyen léptékben változik,(már amely szempontból egyáltalán változik..) ;) 34f
2012. szept. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

A kérdésemben megtalálod, hogy értelmes és tanult:)


Nem vélemény nyilvánítást kértem, hanem válaszokat erre a baromira egyszerű kérdésre.

2012. szept. 12. 11:50
 10/39 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
attól h vki egyetemista még nem feltétlenül érett / értelmes szimplán csak 1 adott témában van tárgyi tudása és némi teherbírása. közel sem fedik egymást ezek a tulajdonságok.
2012. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!