Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkereső oldalra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkereső oldalra valami jó kis kreatív szöveget?

Figyelt kérdés
úgy értem az első küldött levélre... mert az h szia szeretnélek megismerni kicsit unalmas, de mégis mit írhatna mást az ember ha a másik adatlapján semmi nincs? de közben elvárják a nőszemélyek h ne sablon szöveg menjen :D de mégis mit lehet mást írni? de komolyan!

2013. márc. 19. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Gazdag vagyok és hatalmas a péniszem:D

Ui.:Ismerj meg, csakis jól járhatsz!

2013. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Bemutatkozásnak talán ez is megfelel:

Társadalmi lény vagyok, a Föld élővilágának legfejlettebb tagja ; közösen végzett munka, a tagolt beszéd és gondolkodás jellemez. Mindezek révén képes vagyok a világ megismerésére és átalakítására. Rendszertanilag a főemlősök rendjébe, az emberfélék családjába, az emberi fajba tartozok. Valamennyi ma élő ember egységesen az emberi faj (Homo Sapiens) tagja. Sajátos tulajdonságaim: egyenes testtartás, két lábon járás, fejlett agykoponya (1300-1500 cm³), ennek megfelelően megnagyobbodott, és minőségileg különösen fejlett agyvelő, számtalan feltételes reflex és képesség elvont fogalmak alkotására. Legjellegzetesebb tulajdonságom a másodlagos jelzőrendszer, a beszéd, az írott nyelv és gondolkodás.

2013. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

# 2: Nálam ez nyerő lenne! :)

N

2013. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fülünyúl ***** válasza:

#2: Ez egy antropológusnak jó szöveg, de szerintem ettől nem lesz "kelendőbb" a lányok között.


#kérdező: Az elemi probléma már ott van, hogy mástól kérsz kreatív szöveget, így más stílusa, jelleme kerül a szövegbe, nem a tiéd. Nyugodtan írd le amit és ahogyan gondolsz, lehet benne csipetnyi humor vagy önirónia is, de szerintem teljesen kötetlen témában is elkezdhetsz csevegni, nem kell feltétlenül minden első levelet úgy megírni hogy Gipsz Jakab vagyok, lakom, dolgozom, szeretek moziba járni satöbbi. Az ilyen infók úgyis előbb-utóbb beszédtémaként előjönnek.

2013. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Pont az a jó kettes szövegében, hogy nem sablon, egyedi, figyelemfelkeltő. Ez a lényeg. Egy nő rengeteg üzenetet kap társkeresőn, valahogy ki kell tűnni a többi "szia, ismerkedünk?" sablon közül! És erre bármilyen figyelemfelkeltő duma jó, persze csak olyan, ami jellemzi a levél íróját, mert ha hosszú távon már nem tudja hozni azt a szintet, akkor úgyis elfogy az érdeklődés.
2013. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

ez függ sajnos attól a nőszemélytől akinek írsz, nekem jó a sablon is, utána úgy is a beszélgetés dönt

nem vagyunk egyformák N

2013. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem csak az eleje nehéz aztán tudok én kreatív lenni lehet nehéz elhinni de így van
2013. márc. 19. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!