Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan meleg társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan meleg társkereső oldal, ahol nem csak szexkapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
Sokon regisztráltam már, de folyamatosan olyan ajánlatokat kapok, amiben rögtön a tárgyra térnek. Pedig világos, hogy monogám párkapcsolatot keresek. Tényleg csak "az" létezik a melegeknek??? Vagy van olyan oldal, hol komoly kapcsolatot keresők vannak. Ha lehet írjatok oldal címet, köszi!

2013. márc. 15. 19:30
 1/4 anonim válasza:
Sajnos sokan csak szex céljából regisztrálják magukat minden ilyen oldalra. én is sokat keresgéltem. Eddig a legjobb a randi.gay.hu
2013. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, az sem rossz, ismerem is, de nem sok sikerrel jártam eddig ott sem.
2013. márc. 16. 08:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Na most én úgy elgondolkodtam így négy óra fele, nekem tapasztalatom szerint "élőben" is ez megy. Mármint, bemutatkozunk (jobb esetben) és... tárgyra térünk. Élőben sem találsz könnyen olyat, aki mást szeretne.

Amúgy meg, lehet, hogy idővel kialakul a monogám kapcsolat, csakhát mindenki kanos és mint olyan, alapjába véve türelmetlen, tisztelet a kivételnek.

2013. márc. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*csak hát
2013. márc. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!